Czwartek, 21 czerwca 2018 r., imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Uczyli sztuk walki (zdjęcia)

Dzisiaj, 1 marca o godzinie 17.00 na sali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 "elektryk" odbyło się uroczyste podsumowanie Otwartych Akademii Zimowych prowadzonych przez Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki.

Przez dwa miesiące Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki prowadziło nieodpłatne zajęcia karate z dziećmi i młodzieżą w Łasku, Łaskim Domu Kultury(w okresie ferii), Kolumnie, Buczku, Czestkowie oraz Bałuczu.

 

Zobacz zdjęcia: Podsumowanie Otwartych Akademii Zimowych

 

Dzięki trenerom uczniowie mieli szanse zapoznać się z zasadami karate, sumo, tajskiego boksu czy MMA.

 

Taka forma społecznej inicjatywy organizowana jest przez Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki dwa razy w roku, we wrześniu i w trakcie ferii zimowych. - Chodzi o to, żeby wyciągnąć młodych ludzi z domu, to dla nich swoista "przygoda z karate" - zdradził nam Sensei Arkadiusz Stasiak.

 

W dzisiejszym podsumowaniu Otwartych Akademii Zimowych udział wzięło około 200 uczniów w wieku od 5 do 18 lat. W kilkuminutowych sparingach, uczniowie mieli okazję zaprezentować widzom swoje umiejętności.

 

 

 

 

 

Skomentuj [ 0 ]
22:32, 01.03.2013 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.