Wtorek, 15 października 2019 r., imieniny Jadwigi, Teresy, Zoriana

Festiwal Nauki w "Piątce" (zdjęcia)

(fot. SP nr 5 w Łasku)

Uczniowie klasy I c Szkoły Podstawowej nr 5 im Mikołaja Kopernika w Łasku postanowili w nietypowy sposób uczcić Święto swoich Mam i Tatusiów. Pierwszoklasiści zorganizowali dla rodziców Szkolny Festiwal Nauki.

Dzięki przystąpieniu szkoły do realizacji projektu „Szkoły Kreatywnych Umysłów”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, sala lekcyjna pierwszaków została wyposażona w ciekawe pomoce dydaktyczne oraz sprzęt IT (laptop, projektor, tablicę multimedialną WIT).

 

Zobacz zdjęcia: Festiwal Nauki w "Piątce" (fot. SP nr 5 w Łasku)

 

Festiwal Nauki stał się okazją do zaprezentowania przez dzieci umiejętności zdobytych podczas udziału w zajęciach rozwijających uzdolnienia uczniów. Niezwykle atrakcyjne pomoce dydaktyczne sprzyjają najnowszym koncepcjom uczenia się, czyli uczenia się poprzez działanie, doświadczanie. Podczas festiwalu uczniowie zaprezentowali wiele pomocy dydaktycznych i sposób ich wykorzystania. Rodzice aktywnie współuczestniczyli w zajęciach. Obserwowali zaangażowanie i pomysłowość swoich dzieci.

W trakcie Szkolnego Festiwalu Nauki uczniowie klasy I c zademonstrowali swoje działania pierwszakom z równoległych klas. Projektowe pomoce wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród rówieśników. Festiwal był okazją do wspólnej nauki i zabawy, dostarczył dużo radości oraz sprzyjał integrowaniu się uczniów naszej szkoły.
   

 

Źródło: SP nr 5 w Łasku

 

Skomentuj [ 0 ]
20:19, 29.05.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.