Pogotowie Reporterskie

MULKS 2001 na obozie w Sławie (zdjęcia)

Od 15 sierpnia łaska drużyna przebywa na obozie w Sławie przygotowując się do rozgrywek w II Lidze Wojewódzkiej sezonu 2014/2015.

Zobacz zdjęcia: MULKS 2001 na obozie w Sławie (fot. MULKS 2001 Łask)

W poniedziałek rozegrany został ostatni sparing z zespołem Korona Wschowa rocznik 2001, który zakończył się zwycięstwem MULKSU 3:1. Grano 3x25 minut.

Bramki dla MULKS-u zdobyli:
1:0  Mateusz Błaszczyk as Igor Szczepaniak
1:1  Bramka dla Korony
2:1  Igor Szczepaniak as  Igor Pręcikowski
3:1  Mateusz Błaszczyk as Kuba Struj

Wcześniej rozegrane zostały dwa mecze sparingowe z przebywającym również w Sławie zespołem CHKS Łódz. Przeciwnik nie okazał się zbyt wymagający i oba zakończyły się wysokimi zwycięstwami.

MULKS ŁASK-CHKS ŁÓDZ       9:2
bramki: Mateusz Błaszczyk 3, Wojtek Rybiński 3, Igor Pręcikowski, Marcel Jędrysiak, Olek Gustaw. Grano 3x30 minut.

MULKS ŁASK-CHKS ŁÓDZ       20:0
bramki: Marcin Kula 4, Wojtek Rybiński 3, Adam Zach 3, Wojtek Owczarek 2, Kuba Struj 2, Igor Szczepaniak, Dawid Sabela, Piotrek Piecyk, Mateusz Błaszczyk, Kuba Błaszczyk, Olek Gustaw. Grano 3x30 minut.

Źródło: MULKS 2001 Łask