Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Pogotowie Reporterskie

Wygrali z Omegą Kleszczów (zdjęcia)

(fot. MULKS 2001 Łask)

Szczęśliwa dla MULKS-u okazała się 13 kolejka II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy C2. Nasi piłkarze wygrali bowiem w niedzielę 3:1 na boisku w Łękińsku z drużyną Omegi Kleszczów.

Spotkanie od początku układało się bardzo dobrze dla łaskowian, którzy byli aktywniejsi i często zagrażali bramce przeciwników. W 11 minucie zamieszanie pod bramką Omegi wykorzystał Kuba Sroka i strzałem przy słupku umieścił piłkę w bramce przeciwników. Cała pierwsza połowa to ciągłe ataki MULKS-u, nie udało się jednak zamienić ich na bramkę.

Zobacz zdjęcia: MULKS Łask - Omega Kleszczów (fot. MULKS 2001 Łask)

W drugiej części meczu nasi piłkarze zagrali równie dobrze, jednak przeciwnicy też znacznie poprawili swoją grę i kilka razy zagrozili łaskiemu bramce w której jednak bardzo dobrze spisywał się Kuba Struj ratując przed utratą gola. Druga bramka dla łaskiej drużyny padła w 50 minucie po najładniejszej chyba akcji meczu Mateusza Błaszczyka, który po kilkunastometrowym rajdzie i minięciu kilku przeciwników idealnie dograł do Igora Szczepaniaka, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce Omegi. Trzeciego gola w 63 minucie po pięknym prostopadłym podaniu Kuby Sroki zdobył wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko Wojtek Rybiński. Prowadzenie 3:0 troszkę uśpiło czujność łaskowian i w doliczonym czasie gry pozwolili przeciwnikom zdobyć honorową bramkę.

W najbliższą sobotę 15 listopada 2014 o godzinie 10.00 na boisku w Łasku rozegrany zostanie ostatni mecz rundy jesiennej z zespołem Boruty Zgierz.

OMEGA KLESZCZÓW - MULKS ŁASK     1:3   (0:1)