Środa, 17 kwietnia 2024 r., imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana

Łaskowia zakończyła siatkarski sezon

Sobotni mecz naszych II-ligowych siatkarek był już ostatnim w sezonie 2014/2015. Dziewczęta przystąpiły do walki z GKLS Nadarzyn rozluźnione i z nieco mniejszą koncentracją niż we wcześniejszych spotkaniach, gdyż niezależnie od wyniku meczu zapewniły sobie ostatecznie piąte miejsce w rozgrywkach.

Łaskie siatkarki przegrały w poszczególnych setach 25:27, 21:25, 23:25. Pomimo porażki 0:3, dziewczęta prowadziły wyrównaną walkę w pierwszym i trzecim secie, zachowując do końca partii szansę na zwycięstwo. W końcówkach popełniały jednak więcej błędów głównie przy odbiorze zagrywki.

Ostatecznie można pogratulować naszym młodym siatkarkom udanego sezonu i zajęcia dobrego piątego miejsca w końcowej klasyfikacji II ligi.

00:36, 15.02.2015 r.