Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Pogotowie Reporterskie

Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Kickboxingu

Srebrny i dwa brązowe medale - to trofea, które w niedzielę, po trzech dniach walk, zawodnicy Łaskiego Klubu Sztuk Walki przywieźli do domu. Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule Kick Light, które  odbyły się w dniach 13-15 lutego 2015 roku w Kartuzach.

Dobrą formą wykazał się Mateusz Nowak, który w jednej z najliczniejszych kategorii do 74kg (aż 18 zawodników! ), wywalczył brąz. Swoim wynikiem podkreślił przynależność do krajowej czołówki seniorów w Polsce. Zdobycie medalu w tej grupie jest bardzo dużym sukcesem.

Brązowym krążek przywiozła również Jarosława Wawrzyniak, która rywalizowała w kategorii juniorek do 60kg.
Z kolei Karolina Kubiak, mimo kontuzji, której nabawiła się podczas eliminacji,  zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii seniorek do 50kg.

W najliczniejszej kategorii juniorów (22 zawodników), w wadze do 69kg dobrą postawę wykazał Mateusz Ziętala. Dotarł aż do ćwierćfinału i uplasował się na miejscu 5-8.

Łaski Klub Sztuk walki godnie reprezentowali również seniorzy: Dominik Błoch oraz debiutant Wojciech Olszewski, którzy stoczyli zacięte i wyrównane pojedynki w eliminacjach. Cieszy postawa moich zawodników oraz wyniki jakie osiągnęli.

Kołodziejski Stanisław

Skomentuj [ 2 ]
20:13, 19.02.2015 r.

Powrót do strony głównej

Wasze komentarze

elzbieta @ 08:34, 20.02.2015r. IP: *.*.201.234

Gratulacje dla wszystkich,a w szczególności dla uroczej Jarki!

miron @ 18:46, 20.02.2015r. IP: *.*.95.16

"Dominik Błoch oraz debiutant Wojciech Olszewski, którzy stoczyli zacięte i wyrównane pojedynki w eliminacjach" - to znaczy "przegrali"? :D