Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

MULKS Łask - LGKS Charłupia Mała (zdjęcia, video)

W rozegranym w środowe popołunie meczu III kolejki sieradzkiej klasy A MULKS zdemolował drużynę LGKS Charłupia Mała aź 14 - 0!

Zobacz zdjęcia: MULKS Łask - LGKS Charłupia Mała

Gole: Dominik Brajtenbach x 3 - 8,18,27 minuta Rafał Stasiak x 2 - 36, 74 minuta Gracjan Michalski x 1 - 55 minuta Kamil Królak x 5 - 58,65,66,76,86 minuta MULKS: Klewin - Pabisiak, Stępień, Marciniak, Kurcbuch (39' Królak), Michalski, Starzyński (69' Kanios), Gogolewski(75' Trzciński), Dobroszek, Stasiak, Brajtenbach(60'Kacprzak).

Widzów: około 160

W rozegranym w środowe popołudnie meczu 3 kolejki sieradzkiej klasy A MULKS Łask rozgromił na stadionie OSiR przy ul. Armii Krajowej 5 drużynę LGKS Charłupia Mała aż 14-0. Zawodnicy gości zupełnie nie postawili żadnego oporu, wręcz nie mieli ochoty i zapału do gry.  Bronili się tylko do 8 minuty kiedy to jak się później okazało rozwiązał sie worek z bramkami. Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli ich aż 14 z czego 4 w pierwszej połowie kiedy to Dominik Brajtenbach potrzebował tylko 27 minut do ustrzelenia klasycznego hattricka. Gola w pierwszej połowie dorzucił także Rafał Stasiak i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4-0. W drugiej połowie gospodarze rozstrzelali się na dobre. Trening strzelecki urządzili sobie zawodnicy rezerwowi wprowadzeni w drugiej połowie Kamil Królak oraz Krzysiek Kanios.

Obaj strzelili łącznie 7 goli, odpowiednio pieć i dwa. Pozostałe gole to dzieło Gracjana Michalskiego w 55 minucie na 5-0 i Rafała Stasiaka. Spotkanie od początku było toczone pod dyktando naszego zespołu i nic nie wskazywało na to, że wynik będzie inny niż wysoka wygrana MULKSU, a goście zupełnie nie zagrażali naszej bramce, przez co Krystian Klewin był dziś zupełnie bezrobotny.

Ciekawostką jest fakt że trener oraz drużyna, doliczyli się 13 strzelonych goli natomiast portale i strony internetowe podają wynik 14-0! 8 minuta 1-0 dla MULKS strzelcem gola Dominik Brajtenbach!!! 18 minuta 2-0 i ponownie Dominik. 3-0 27 minuta i kolejna bramka dla mulksu. Hattrick Dominika!!! 36 minuta gola na 4-0 strzela Rafał Stasiak Koniec pierwszej połowy wygrywamy 4-0 55 min 5-0 Gracjan Michalski 58 min gol nr 6 Królak strzelcem bramki! 65 i 66 Królak gol nr 7 i 8!! Kolejne gole 9 i 10 Rafał Stasiak, Kamil Królak 11-0 Krzysztof Kanios!!! 12-0 ponownie Kanios. 13-0 ?

Wynik meczu ustalił Kamil Królak strzelając 14 a swojego piątego gola w meczu!