Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

II Turniej „Z Wojtyłą na rozegraniu” (zdjęcia)

(fot. CIS JP 2)

23 kwietnia w hali sportowej przy ul. Złotej 67 w Zduńskiej Woli zakończyły się rozgrywki w II Turnieju w Siatkówkę „Z Wojtyłą na rozegraniu”.

Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, w której każdy grał z każdym, a do półfinałów doszły zespoły z miejsc 1-2 z każdej grupy. Po zaciętym finale, w którym zmierzyły się zespoły: ADS LUTOMIERSK ze SPORTOWYMI ŚWIRAMI. Zespół z ADS LUTOMIERSK zwyciężył 2-1 w setach.

10. PG SZADEK

Po meczu finałowym głos zabrał prezes stowarzyszenia CIS JP 2 Dawi d Zemlak, który był organizatorem tego turnieju. Następnie słowo do zawodników skierował Łukasz Rzepecki - Poseł na Sejm RP, a także Jolanta Zięba-Gzik - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego.

Zespoły z miejsc 1-3 otrzymali Puchary, pamiątkowe medale, a także stroje do siatkówki i koszulki do gry w siatkówkę. Zawodnikiem turnieju został Kacper Roza z zespołu Sportowe Świry.Nagrodę ufundowała Jolanta Zięba-Gzik.

W ten sposób uczciliśmy 11 rocznicę śmierci Jana Pawła II. Cieszymy się, że podczas turnieju panowała duch fair play i duch św. Jana Pawła II, któremu oddaliśmy cześć poprzez współzawodnictwo.

Turniej został dofinansowany ze Środków Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Dziękujemy też Właścicielowi Stacji Paliw "Lotors" za wsparcie tego turnieju.

Zobacz zdjęcia: II Turniej w Siatkówkę

Źródło/foto: CIS JP 2

16:05, 26.04.2016 r.