Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Pogotowie Reporterskie

Kolejne zwycięstwo Kodżirasów!

(fot. Kodżirasy )

W sobotę kolejny mecz w ŁALS rozegrały Kodżirasy. Młodzi łaskowianie pokonali zespół Farciarze 3:0. Kodżirasy wystąpiły w składzie: Damian Strzelec, Kamil Wyruch, Dawid Aniszewski, Maciej Majchrzak, Marek Miedzianowski, Wojciech Włodarczyk, Hubert Marciniec, Kamil Gwis oraz Adrian Gwis.

Pierwszego seta nasi zawodnicy rozpoczęli słabo, robiąc kilka prostych błędów(co stało się tradycją) i po chwili przegrywali 10:4. W połowie seta Łaska drużyna wróciła do gry dzięki serii zagrywek Wojciecha Włodarczyka. Zawodnicy uniknęli nerwowej końcówki, zwyciężając pierwszą odsłonę tego meczu 25:22. W kolejnym secie było już znacznie lepiej, ponieważ nasi zawodnicy kontrolowali przebieg tej partii od początku do końca i ostatecznie wygrali ją 25:21. O zwycięstwie w trzecim secie zadecydowała dobra dyspozycja naszych zawodników w polu serwisowym. Set zakończył się wynikiem 25:17.

Mimo wysokiego zwycięstwa nasi zawodnicy zgodnie stwierdzili, że wynik był bardziej zadowalający niż ich gra. Dzięki 4 punktom zdobytym w sobotnim meczu nasi zawodnicy awansowali na 2 miejsce. W piątek zmierzą się z liderem ligi - mBank. Mecz odbędzie się w SP 205 w Łodzi o godzinie 18.00. A już w najbliższą niedzielę nasi zawodnicy wezmą udział w turnieju charytatywnym w Pabianicach.

Kodżirasy - Farciarze 3:0 (25:22, 25:21, 25:17)