Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Zwycięstwo Kodżirasów!

(fot. Kodżirasy)

W piątek swoje kolejne zwycięstwo w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki odniosły Kodżirasy. W hicie X kolejki zespół z Łasku pokonał Terwo.

Nasza drużyna przełamała klątwę pierwszego seta i totalnie go dominując i ostatecznie wygrywając go do 13. Przeciwnicy w drugim secie starali się wrócić do meczu, dokonując licznych zmian. Na szczęście w drugim jak i w trzecim secie nasza drużyna kontrolowała przebieg meczu zwyciężając 3:0.

Drużyna z Łasku zgarnęła 4 ważne punkty, które znacznie przybliżyły ich do walki o zwycięstwo w lidze.Tym samym Kodżirasy podtrzymały passe meczów bez porażki. W obecnym sezonie ŁALS nasza drużyna wygrała 6 meczów, 2 zremisowała i tylko raz schodziła z parkietu pokonana.

W najbliższym czasie nasza drużyna rozpocznie zmagania w drugiej edycji Łaskiej ligi siatkówki (MALS), na którą serdecznie zapraszamy!

Kodżirasy-Terwo 3:0

Źródło: Kodżirasy

07:50, 16.01.2017 r.