Czwartek, 22 lutego 2018 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

VIP-y ruszają na stoki. Zobacz, gdzie szusują znane osobistości

Najsłynniejszym kurortem zimowym w Polsce jest Zakopane, które już na początku XX wieku było kulturalną stolicą Polski. W sezonie zimowym do „polskich Aten” przybywali najwięksi artyści i myśliciele po to, by obcować z awangardą skupioną wokół Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Również dziś znaleźć można miejsca, które słyną z tego, że corocznie przyciągają ludzi znanych ze świata kultury, polityki i show biznesu. Centrum lotnicze Sky4Fly.net prezentuje 4 kurorty, które kuszą nie tylko doskonałymi trasami narciarskimi, ale i możliwością spotkania prawdziwej gwiazdy.


Władimir Putin w Soczi
Prezydentowi Rosji jednego odmówić nie można – tężyzny fizycznej. Prasa chętnie publikuje zdjęcia, na których widać, jak Putin trenuje judo, wędkuje czy jeździ konno. O promocje swego wizerunku wysportowanego macho Putin dba również zimą, gdy udaje się do Soczi. I trzeba przyznać, że tutejszym ośrodkom narciarskim lepszej reklamy nie trzeba. Soczi jest obecnie najchętniej wybieranym miejscem szaleństw zimowych w Rosji. - Ponieważ podczas każdego wyjazdu głowę państwa otacza tłum ochroniarzy i fotoreporterów, a trasy narciarskie są niedostępne dla zwykłych turystów, raczej niemożliwym jest potrenowanie zjazdów w towarzystwie prezydenta. Nie przeszkadza to jednak licznym gapiom, którzy liczą choćby na jedno zdjęcie szusującego Putina  opowiada Piotr Chalimoniuk ze Sky4Fly.net.


Brytyjska rodzina królewska w Meribel
Luksusowy francuski kurort już od kilku lat promuje się możliwością spotkania na swych stokach członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie jest tajemnicą, że narciarstwo to jeden z ulubionych sportów księcia Williama i księżnej Kate. Tradycja odwiedzania francuskiej części Alp nie ustała nawet po narodzinach Georgea i Charlotty  najmłodszych członków rodziny królewskiej. W ubiegłym roku prasa na całym świecie opublikowała zdjęcia ukazujące śnieżne zabawy całej rodziny. Wydarzenie to było tym bardziej niezwykłe, że dzieci po raz pierwszy widziały śnieg. W udzielonych po sesji zdjęciowej wywiadach książę William i księżna Kate podkreślali, że zależy im, by dzieci kontynuowały rodzinną tradycję uprawiania sportów zimowych.


Madonna w Sankt Moritz
Amerykańska piosenkarka pop słynie nie tylko z licznych skandali, ale i niezwykle wysportowanej sylwetki, którą zawdzięcza między innymi regularnej jeździe na nartach. Szczególnie lubianym przez celebrytkę kurortem jest Sankt Moritz położony w kantonie Gryzonia w Szwajcarii. Oferuje on nie tylko doskonale przygotowane trasy narciarskie, ale także luksusowe apartamenty i doskonałą obsługę, dzięki której królowa pop może liczyć na anonimowość i dyskrecję. - Kurort jest jednym z najdroższych w Szwajcarii, dlatego wszyscy Ci, którzy chcieliby podziwiać umiejętności narciarskie Madonny z bliska, muszą liczyć się z niemałymi kosztami  opowiada Piotr Chalimoniuk ze Sky4Fly.net.


Polscy celebryci na stoku
Tatry są miejscem, w którym chętnie wypoczywają polskie gwiazdy. Szczególnie ich słowacka strona cieszy się niesłabnącą popularnością. Co roku w kurorcie Jasna Chopok organizowane są zawody w slalomie gigancie, w których udział bierze Reprezentacja Artystów Polskich. W tym roku trasa przejazdu została wytyczona tak, by pokrywała się z tą, z którą mierzyły się zawodniczki ubiegłorocznego Pucharu Świata. W zawodach, które odbyły się pod koniec stycznia, trzecie miejsce zajął Piotr Zelt, uzyskując najlepszą lokatę wśród polskich celebrytów. Konkurs był także okazją do zapoznania się z atrakcjami kurortu, a każdy z uczestników w swych wypowiedziach podkreślał doskonałe przygotowanie tras. Okazuje się, że aby zobaczyć na stoku prawdziwą gwiazdę, nie trzeba wyjeżdżać daleko.

 

Skomentuj [ 0 ]
14:45, 16.02.2017 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

Bal gimnazjalnym w PG nr 2

Bal gimnazjalnym w PG nr 2

Walentynkowy Spływ Wojskowego Koła PTTK

Walentynkowy Spływ Wojskowego Koła PTTK

Wernisaż wystawy- Malowane kawą

Wernisaż wystawy- Malowane kawą

Uroczysta przysięga

Uroczysta przysięga

Marsz upamietniający

Marsz upamietniający

Studniówka 2018 w LO w Kolumnie

Studniówka 2018 w LO w Kolumnie

Powitanie Nowego Roku w Łasku

Powitanie Nowego Roku w Łasku

Wigilia u diabetyków

Wigilia u diabetyków

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Psi fryzjer w Ptysiu

Psi fryzjer w Ptysiu© Copyright 2011-2018 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET