Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Rokita Rokitnica - LKS Wola Będkowska 2:0

Po emocjonującym meczu, zdobyliśmy trzy punkty na własnym terenie. Nie było to zadanie łatwe, gdyż goście przyjechali na boisko w Ostrowie jako liderzy ligowej tabeli.

Witek_H Autor: Witek_H 23.04.2017 15:07 Lista aktualności Rokita Rokitnica - LKS Wola Będkowska 2:0 Rokita Rokitnica - LKS Wola Będkowska 2:0 Po emocjonującym meczu, zdobyliśmy trzy punkty na własnym terenie. Nie było to zadanie łatwe, gdyż goście przyjechali na boisko w Ostrowie jako liderzy ligowej tabeli. Pierwszy gol padł w 20. minucie, kiedy to Kamil Kubiak wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Kamilu Marczaku.

Druga bramka padła w 70. minucie. Z około 16 metrów na bramkę uderzył Dawid Kowalski, a piłkę odbitą przez bramkarza, wpakował do siatki Kamil Marczak. Goście także mieli swoje okazje. W pierwszej połowie, w sytuacji "sam na sam", znakomitą interwencją wykazał się Rafał Chmielewski. Z kolei w drugiej części, jeden ze strzałów zza pola karnego zakończył się odbiciem piłki od poprzeczki. Na przestrzeni całego meczu, byliśmy jednak zespołem lepszym od LKS, a lepsza skuteczność mogłaby zapewnić nam nawet wyższy wynik.

Dobra postawa cieszy w kontekście dalszych gier. Już za tydzień (niedziela, 30 IV, 15.00), zmierzymy się na wyjeździe z ekipą RKS Rychłocice.

Źródło: rokitnica.futbolowo.pl