Czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Wiktoria Wróbel ponownie sięgnęła po złoto!

Zawodniczka LTSR Buczek zdobyła kolejne dwa złote medale. Tym razem Wiktoria Wróbel została mistrzynią województwa łódzkiego w grze pojedynczej i podwójnej żaczek (do lat 11), ustanawiając rekord zdobytych pięciu złotych medali w mistrzostwach województwa w tym samym roku.

Przypomnijmy, że miesiąc wcześniej uczennica szkoły podstawowej w Buczku została potrójną mistrzynią naszego wojewodztwa w kategorii mlodziczek (do lat 13). Wówczas Wiktoria zdobyła złote medale w grze pojedynczej, podwójnej i drużynie (w kat.żak nie rozgrywa się drużynówki).
Mistrzostwa rozegrano w dniu 20 maja 2017 roku w Moszczenicy.

Teraz utalentowaną tenisistkę czkają sprawdziany międzynarodowe. W dniach 24-28 maja br. Wiktoria będzie reprezentować nasz kraj w Polish Junior-Cadet Open- ITTF Golden Junior Circuit.
W zawodach, które odbędą się na obiektach Ośrodka Olimpijskiego we Władysławowie -Cetniewie
zagrają kadetki (do lat 15) i juniorki (do lat 18) z kilkudziesięciu państw, w tym najsilniejsze reprezentacje świata (oprócz Chin).

Nasza Wiktoria będzie najmłodszą uczestniczką tego turnieju. Prawdopodobnie w pierwszej połowie czerwca najmłodsza polska reprezentantka pojedzie na turniej(do lat 13) do Luksemburga, a pod koniec wakacji Wiktoria ma zagrać w Euro Mini Champs 2017 w Strasburgu. Ponadto buczkowską tenisistkę czekają konsultacje i zgrupowania. Mamy nadzieję, że znajdzie się chociaż kilka wolnych dni na wakacyjny odpoczynek.