Czwartek, 22 lutego 2018 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Komunikat w sprawie powalonych i połamanych drzew

W związku z dzisiejszymi (tj. 10.08.2017 r.) gwałtownymi burzami oraz silnym wiatrem informuję, że uprzątnięcie powalonych bądź złamanych drzew może nastąpić przez mieszkańców niezwłocznie po zgłoszeniu wywrotu/złomu do tut. Urzędu bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesanta bądź e-mailem (na adres um@lask.pl lub r.drozd@lask.pl) z załączoną dokumentacją fotograficzną.

Ze względu na skalę zniszczeń oraz ilość powalonych drzew nie będą przeprowadzane oględziny indywidualne na każdej posesji.

W przypadku drzew usuwanych w ramach interwencji przez jednostki ochrony przeciwpożarowej lub inne służby ustawowo powołane do niesienia pomocy bądź m.in. zarządców dróg, pracowników zakładu energetycznego, zarządców infrastruktury kolejowej, gminne lub powiatowe jednostki oczyszczania lub inne podmioty działające w tym zakresie na zlecenie gminy lub powiatu – zgłoszenie następuje przez te podmioty w ciągu 30 dni od uprzątnięcia drzew.

Formularz zgłoszeniowy: TU

 

 

Skomentuj [ 6 ]
13:10, 10.08.2017 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

ed @ 13:55, 10.08.2017r. IP: *.*.35.212

Ale... zaraz, jak to... wichura, burza czyli Natura złamała drzewo i to człowiek ma pisać wniosek o jego usunięcie? Rozumiem, że nie zrobi tego Ten Z Góry, ale przecież on ma na Ziemi swoich przedstawicieli, którzy ciągle, a przynajmniej co niedziela powtarzają, że są pośrednikami, czy w takim razie tych wniosków nie powinni pisać właśnie ci panowie?

gred @ 14:38, 11.08.2017r. IP: *.*.85.102

to jest przykład urzędowego oślepienia, człowiek traci dorobek na który ciuła, zbiera, a ślepy pomagier z urzędu żąda i to niezwłocznie zgłoszenia, chłopie tym ludziom spadły na domy, ogrodzenia, samochody drzewa w ty żądasz zgłoszenia na co i po co, usuniesz choć z albumu ewidencji te szkody, czy nie ma tego albumu z ilością sztuk, lokalizacją, średnicą - fikcja goni fikcje, czy urząd nie winien pomagać, obsługiwać i wspierać a co robi - wymyśla głupoty a tak do rzeczy czy w takim przypadku to urzędas nie powinien spędzić czasu urzędowego w tym terenie (było by łatwiej poskładać dane - a tak min podwójna robota) i zrobić to za ludzi w ramach tego za co bierze co miesiąc pensję

Stefan @ 15:09, 11.08.2017r. IP: *.*.166.137

kontakt emailowy z urzędem to bardzo dobry pomysł, tylko jak się podpisać w emailu?
Czy zgłoszenie bez podpisu jest ważne?

Mike @ 20:20, 11.08.2017r. IP: *.*.132.12

Myślę że za to możecie podziękować nie tam jakiemuś urzędowi w Łasku tylko chorym umysłowo ludziom. Do niedawna każdy mógł ciąć na działce co mu się podobało ale socjalistom przeszkadzało to prawo i ustami głupich mediów wmówili ludziom że urząd wie lepiej co można wycinać a czego niewolno! Teraz macie efekty!

kierownik szatni z Misia @ 13:21, 12.08.2017r. IP: *.*.42.165

Bezczelność! Ludzie Szyszki rżną bezkarnie puszczę tysiącami zgarniając gigantyczną kasę a nam, szaraczkom każą zgłaszać usuwanie każdego drzewa powalonego przez burze?! A ja nie zgłoszę i co mi zrobicie?

Florek @ 16:47, 12.08.2017r. IP: *.*.34.52

nic,odpuszczą,burmistrz bardziej płakał nad placem zabaw niż nad rozwalonymi domami i płotami,zgłaszać niech pousuwają korzenie powalonych drzew z posesji i to już ich przerośnie finansowo to dadzą spokój

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

Bal gimnazjalnym w PG nr 2

Bal gimnazjalnym w PG nr 2

Walentynkowy Spływ Wojskowego Koła PTTK

Walentynkowy Spływ Wojskowego Koła PTTK

Wernisaż wystawy- Malowane kawą

Wernisaż wystawy- Malowane kawą

Uroczysta przysięga

Uroczysta przysięga

Marsz upamietniający

Marsz upamietniający

Studniówka 2018 w LO w Kolumnie

Studniówka 2018 w LO w Kolumnie

Powitanie Nowego Roku w Łasku

Powitanie Nowego Roku w Łasku

Wigilia u diabetyków

Wigilia u diabetyków

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Psi fryzjer w Ptysiu

Psi fryzjer w Ptysiu© Copyright 2011-2018 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET