Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Puchar Łaskiej Ligi Tenisa

W dniach 11-15 sierpnia na łaskich kortach odbył się Puchar Ligi - turniej dedykowany dla zawodników biorących udział w danym sezonie ligi, corocznie organizowany w sierpniowy długi weekend.

Tym razem zgromadził on na kortach ośmiu zawodników. Zacięte rozgrywki w turnieju toczonym do dwóch porażek okazał się sukcesem zawodników z każdej ligi. I miejsce zajął zawodnik I ligi - Damian Strzelec, który w finale pokonał II-ligowca Tomasza Wasilewskiego 6/3 6/4. Trzecie miejsce przypadło w udziale zawodnikowi III ligi - Szymonowi Szmagajowi, który próbując dostać się do finału tylnymi drzwiami, w meczu o finał przegrał z Tomaszem 6/2 6/3.

19 sierpnia III Deblowe Grand Prix drugiego sezonu (Zapisy do 19 sierpnia 12:10).
2-3 września Singlowy Turniej Tenisowy w kat. 40+. Na pierwszy turniej w tej kategorii rozgrywany na kortach w Łasku zapraszamy wszystkich zawodników ligi, którzy spełniają wymagania wiekowe, niech liga stanowi trzon! (Zapisy do 01 września 18:00).
9-10 września Deblowy Turniej Tenisowy – Finał Grand Prix (Zapisy do 8 września 18:00).

Źródło: Tenis Łask

16:35, 17.08.2017 r.