Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Zwycięstwo Zuzanny

Zwycięstwem Zuzanny Niciak (13l) oraz trzecim miejscem Marty Holak (13l) zakończył się turniej tenisa stołowego organizowany przez Polski Związek Tenisa Stołowego na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Zuzanna Niciak i Marta Holak reprezentujące Szkołę oraz Gminę Buczek na co dzień grające w klubie MKS Jedynka Łódź startowały w kategorii kadetek do lat 15.
W finale Zuznna Niciak pokonała 3:1 Wiktorię Wrzosek MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka(powołana do kadry narodowej) natomiast o trzecie miejsce Marta Holak pokonała 3:2 Julię Dietrich GKTS Gdańsk. Warto nadmienić, żę w całym turnieju Zuzia nie przegrała żadnego meczu a Marta przegrała tylko jeden mecz i to właśnie z Zuzią.

W turnieju na PGE Narodowy w różnych kategoriach wiekowych wystartowało ponad pięciuset zawodników.

14:50, 18.10.2017 r.