Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zabawa abstynencka z okazji 33 rocznicy powstania SAKM w Łasku.

W dniu 06 stycznia 2018r w Szkole Podstawowej nr 5 w Łasku odbyła się Zabawa abstynencka z okazji 33 rocznicy powstania Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00 i trwała do późnych godzin nocnych. Na wstępie prezes Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku pan Włodzimierz Jurowski przywitał przybyłych  gości.  Jak co roku Stowarzyszenie odebrało  liczne gratulacje i życzenia zarówno od przedstawicieli władz miasta, Starostwa Powiatowego w Łasku  jak i  zaprzyjaźnionych stowarzyszeń abstynenckich. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich oraz Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego.

Zabawy w łasku zdobywają coraz większą popularność zarówno wśród społeczności abstynenckiej naszego kraju jak i mieszkańców Łasku. W tym roku mieliśmy zaszczyt umilać zabawę gościom znad naszego pięknego morza (przybyła grupa z Władysławowa), jak  województw ościennych tj. wielkopolskiego i świętokrzyskiego.  Licznie odwiedzili nas również przyjaciele z województwa łódzkiego oraz mieszkańcy miasta i gminy łask. Zabawa rocznicowa w Łasku jest jedną z największych tego typu imprez organizowanych w naszym kraju. Łącznie gościliśmy około 800 osób.

Zarząd Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku chciałby serdecznie podziękować gościom za przybycie. To dla nas ogromna  przyjemność móc widzieć Was wszystkich u siebie. Serdeczne podziękowania również dla władz i pracowników Urzędu Miasta Łask, którzy nie tylko zaszczycają nas swoją obecnością w uroczystościach, ale również wspierają i pomagają w organizowaniu różnych przedsięwzięć. Dziękujemy również przedstawicielom władz Starostwa za przybycie i okazywane wsparcie.   Szczególe podziękowania należą się jednak członkom Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury. To dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy przeprowadzać tak ważne dla nas uroczystości.

Źródło: Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury w Łasku

Skomentuj [ 0 ]
10:45, 12.01.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

Debata wyborcza Szkudlarek vs. Wołosz

Debata wyborcza Szkudlarek vs. Wołosz

Małgorzata Niemczyk w Łasku

Małgorzata Niemczyk w Łasku

Spotkanie w Jagódce

Spotkanie w Jagódce

Kadeci na poligonie

Kadeci na poligonie

25 lat wymiany młodzieży między Łaskiem a Dannebergiem

25 lat wymiany młodzieży między Łaskiem a Dannebergiem

XIII Rajd Górski Korona Gór Polski

XIII Rajd Górski Korona Gór Polski

Dożynki gminno-parafilane w Teodorach

Dożynki gminno-parafilane w Teodorach

20-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku

20-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łasku

Spotkanie z S.Małgorzatą Chmielewską

Spotkanie z S.Małgorzatą Chmielewską

Licealiada 2018

Licealiada 2018
© Copyright 2011-2018 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET