Czwartek, 19 lipca 2018 r., imieniny Alfreda, Wincentego, Wodzisława

Zabawa abstynencka z okazji 33 rocznicy powstania SAKM w Łasku.

W dniu 06 stycznia 2018r w Szkole Podstawowej nr 5 w Łasku odbyła się Zabawa abstynencka z okazji 33 rocznicy powstania Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00 i trwała do późnych godzin nocnych. Na wstępie prezes Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku pan Włodzimierz Jurowski przywitał przybyłych  gości.  Jak co roku Stowarzyszenie odebrało  liczne gratulacje i życzenia zarówno od przedstawicieli władz miasta, Starostwa Powiatowego w Łasku  jak i  zaprzyjaźnionych stowarzyszeń abstynenckich. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich oraz Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego.

Zabawy w łasku zdobywają coraz większą popularność zarówno wśród społeczności abstynenckiej naszego kraju jak i mieszkańców Łasku. W tym roku mieliśmy zaszczyt umilać zabawę gościom znad naszego pięknego morza (przybyła grupa z Władysławowa), jak  województw ościennych tj. wielkopolskiego i świętokrzyskiego.  Licznie odwiedzili nas również przyjaciele z województwa łódzkiego oraz mieszkańcy miasta i gminy łask. Zabawa rocznicowa w Łasku jest jedną z największych tego typu imprez organizowanych w naszym kraju. Łącznie gościliśmy około 800 osób.

Zarząd Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury w Łasku chciałby serdecznie podziękować gościom za przybycie. To dla nas ogromna  przyjemność móc widzieć Was wszystkich u siebie. Serdeczne podziękowania również dla władz i pracowników Urzędu Miasta Łask, którzy nie tylko zaszczycają nas swoją obecnością w uroczystościach, ale również wspierają i pomagają w organizowaniu różnych przedsięwzięć. Dziękujemy również przedstawicielom władz Starostwa za przybycie i okazywane wsparcie.   Szczególe podziękowania należą się jednak członkom Stowarzyszenia Abstynentów Klubu Merkury. To dzięki ich pracy, poświęceniu i zaangażowaniu możemy przeprowadzać tak ważne dla nas uroczystości.

Źródło: Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury w Łasku

Skomentuj [ 0 ]
10:45, 12.01.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

Święto Policji 2018

Święto Policji 2018

Koncert w Kolegiacie

Koncert w Kolegiacie

Zajęcia w bibliotece

Zajęcia w bibliotece

Wernisaż wystawy Kolumna Sztuki

Wernisaż wystawy Kolumna Sztuki

Earth Festival Uniejów 2018

Earth Festival Uniejów 2018

6. Festiwal Róż w Łasku

6. Festiwal Róż w Łasku

Spacer śladami dawnych pensjonatów

Spacer śladami dawnych pensjonatów

Medale dla małżonków

Medale dla małżonków

100 lat OSP Sędziejowice

100 lat OSP Sędziejowice

Multibasketmania 2018

Multibasketmania 2018© Copyright 2011-2018 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET