Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Chwalimy się! Karolina Kubiak obroniła Puchar Świata!

Kilka dni zawodnicy z #PROYAMA Gmina Łask i Gmina Zelów walczyli podczas zawodów z cyklu WAKO Kickboxing World Series. Puchar Świata to możliwość sprawdzenia swoich możliwości z innymi nacjami i ich wyszkoleniem. Nie jest łatwo!

Karolina Kubiak pewnie obroniła złoto, w finale pokonała zawodniczkę z Ukrainy nie pozostawiając wątpliwości, kto króluje w tej kategorii! Kadra Polski LOW KICK

Srebro w swoich kategoriach wywalczyły Sara Bednarska i Paulina Grzegórska. Brąz przywiozła Magda Gołębowska. Dobrą postawę po przerwie pokazała Jarka Wawrzyniak. Patryk Markowski chociaż włożył dużo serca w walkę nie pokonał w eliminacjach na punkty reprezentanta Estonii.

"Walki były różne z punktu szkoleniowego. Sprawdziło się kilka dobrych rozwiązań, a pojawiło się kilka rzeczy do poprawy. Właśnie po to pojechaliśmy sprawdzić się do Budapesztu. Poziom zawodników #PROYAMA pod względem technicznym oceniam na wysoki na tle międzynarodowym , a to cieszy w perspektywie zbliżających się Mistrzostw Europy Seniorów, Mistrzostw Świata Juniorów i Kadetów. Czas wyciągnąć wnioski i brać się do pracy."

Skomentuj [ 0 ]
13:15, 09.06.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET