Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Promocja Wakacyjna 2018 na reklamę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą reklamową. Promocja obowiązuje w tym roku tylko w dniach 10 czerwca- 10 lipca. Proponujemy różne rodzaje reklam: banery, artykuły sponsorowane i całościowe akcje promocyjne. Na reklamy wykupione w Promocji Wakacyjnej 2018 przewidzieliśmy zniżki do 50%. Szczegóły Wakacyjnej PROMOCJI na reklamę w www.ŁaskOnline.pl:

Rodzaje banerów:

- baner A (wymiary: 465x65 pixeli) - reklama wyświetlana na stronie głównej serwisu pomiędzy artykułami. Tej reklamy nie widać przy wejściu w newsa. Baner wyświetlany w kolejności losowej. Możliwość podlinkowania do strony internetowej.


- baner B (wymiary: 300x200 pixeli) - reklama wyświetlana na stronie głównej oraz podczas odsłon newsów. Umieszczona z prawej strony między sondą a video. Baner wyświetlany w kolejności losowej. Możliwość podlinkowania do strony internetowej.

 

- baner C (wymiary: 168x580 pixeli) - reklama wyświetlana na stronie głównej pod galeriami zdjęć, między newsami a video. Tej reklamy nie widać podczas odsłony newsa. Możliwość podlinkowania do strony internetowej reklamodawcy.

 

- baner D (wymiary 750x100 pixeli) - reklama wyświetlana bezpośrednio pod głównym menu, u góry strony. Reklama widoczna przy odsłonie newsa. Możliwość podlinkowania do strony internetowej reklamodawcy.


- artykuł sponsorowany - zamieszczony na max. 3-7 pozycji. Artykuł sponsorowany ma wzór zwykłych wiadomości, posiada jedno lub kilka zdjęć oraz dowolnej długości tekst - czas wyświetlania 2 dni. Na życzenie klienta wyłączamy możliwość pisania komentarzy przez użytkowników.

W celu zamieszczenia reklam innych typów lub w innych wymiarach, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Reklama zamieszczona na naszej stronie wyświetla się przez cały miesiąc (lub inny wykupiony okres) i nie jest zastępowana innymi reklamami, tak jak ma to miejsce w innych serwisach.

 

Każda reklama wakacyjna otrzymuje rabat od ceny podstawowej w wysokości 10%. W przypadku wykupu reklamy na dłuższy czas zniżki wzrastają.

Decydując się na WAKACYJNĄ promocję możecie Państwo zyskać do 50% niższą cenę.

Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie bądź poprzez e-mail: redakcja@laskonline.pl, tel. 504-767-642 lub 504-366-642.

Skomentuj [ 0 ]
11:15, 10.06.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET