Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

APN FUNINIO na KMP 2018 Stadion Legia Warszawa

W dniach 9 i 10 czerwca 2018r na Stadionie Legia Warszawa odbywały się Klubowe Mistrzostwa Rocznika 07/08/09/10 ORTO MED SPORT CUP. Najlepsze drużyny z całej Polski uczestniczyły w rozgrywkach i oczywiście nie mogło zabraknąć APN FUNINIO z KOLUMNY.

Drużynę rocznika 09/10 reprezentował skład:
Ksawier Jagiełło - Kapitan
Jakub Różycki - Bramkarz
Wiktor Młynarczyk
Wiktor Kwieciński
Alan Sysio
Marcel Miszczak
Kamil Szkudlarek
Antoni Kasprzak
Jan Zawiasa
Bartłomiej Kurkowski

Drużynę rocznika 07/08 reprezentował skład:
Mikołaj Kwieciński Kapitan
Marcin Żyła- Bramkarz
Paweł Follman
Daniel Karolczak
Mikołaj Piechura
Krystian Brzezowski
Dawid Pawęta
Olivier Tomczak
Szymon Piech
Wiktor Przeworski
Ogromna rywalizacja drużyn, niesamowita siła i wola gry, pot, łzy szczęścia i wyjście z grupy rocznika 07/08 którzy mieli m.in. w grupie Śląsk Wrocław który ostatecznie zajął 2 miejsce. A w 1/8 Finału zmierzyli się z Cracovia gdzie do 12 min był wynik 0:0 lecz w końcówce lepsza okazała się drużyna z Krakowa.

Głównym sponsorem turnieju był Dr. Bartłomiej Kacprzak ORTO MED SPORT nowoczesne specjalistyczne kliniki, oferujące kompleksową opiekę w zakresie ortopedii, traumatologii i rehabilitacji.
Oprócz sportowej rywalizacji Doktor Bartłomiej Kacprzak czuwał nad prawidłową regeneracją naszych zawodników przed meczem jak również po, przy użyciu rollerów OMS Roll Kids oraz profesjonalnego sprzętu do regeneracji TimTam, Normatec, Venom.
Emocjonującym rozgrywkom piłkarskim przyglądał się Łukasz Teodorczyk polski piłkarz grający w reprezentacji Polski, który to dzięki dr Bartłomiejowi Kacprzakowi odwiedził chłopców na stadionie.
Ogromne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy przybyli na Stadion Legii Warszawa aby dopingować swoje dzieci z APN FUNINIO.Skomentuj [ 0 ]
12:35, 12.06.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET