Środa, 24 kwietnia 2019 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

UMKS KORAB Łask na obozie w Żelistrzewie (zdjęcia)

Za nami obóz w Żelistrzewie zawodnicy z roczniki 2007 odbyli 14 jednostek treningowych. Głównym celem treningów była poprawa zdolności motorycznych  i na tym skupiona była uwaga trenera.

Ośrodek w Żelistrzewie ma bardzo bogate zaplecze boisk, gdzie młodzi piłkarze mogli w bezpieczny sposób trenować strzały „z przewrotki” czy „na szczupaka”.

Obozowicze rozegrali spotkania kontrolne z Zatoką Puck 2007 oraz 2006. Bardzo wartościowym okazał się  sparing z drużyną Bałtyk Gdynia 2006. 

Nasi młodzi adepci futbolu wzięli również udział  w turnieju „Zatoka Junior Cup 2006”, gdzie rywalizowali z Rozwojem Katowice, Latarnikiem Choczewo, Pogonią Zduńska Wola oraz niemiecką drużyną STV Deutenbach.

Zawodnicy swój obozowy czas spędzali nie tylko na grze w piłkę, pomiędzy licznymi treningami i sparingami znalazły się dla nich również inne atrakcje.

Będąc w Żelistrzewie i mając stadion Arki Gdynia na wyciągnięcie ręki nie mogło się obyć bez meczu ekstraklasy Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok. Dzieciaki nie jedno gardło zdarły kibicując swoim faworytom.

Obozowicze poznali historię nie tylko z książek, ale zwiedzając okręt niszczyciel „ORP Błyskawica” oraz odwiedzając w Pucku port rybacki, w którym doszło do Zaślubin Polski z morzem.

Doświadczenia chemiczne, fizyczne, poznać ciało człowieka czy udzielić pierwszej pomocy przy użyciu defibrylatora to wszystko chłopcy mogli poznać w Experymentarium, które również zwiedzali.

Ogromne słowa uznania za pomysłowość należą się trenerowi a zarazem opiekunowi Wiesławowi Sięborowi, który na bieżąco realizował wewnętrzną TV Korab, gdzie każdy uczestnik obozu mógł się w profesjonalny sposób wypowiedzieć przed amatorską kamerką. Dla dzieci lekki stresik przed obiektywem a dla rodziców niezły „fun”.

Obóz dobiegł końca zawodnicy wrócili cali i zdrowi a przede wszystkim uśmiechnięci i zadowoleni bo przeceż o ich szczęście nam najbardziej chodzi.

 

Zobacz zdjęcia:

UMKS Korab Łask na obozie w Żelistrzewie

 

Źródło: UMKS Korab Łask

 

 

Skomentuj [ 4 ]
18:50, 16.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

swoj @ 11:49, 17.08.2018r. IP: *.*.169.35

Az strach pomyslec ze trener to

Bońek @ 12:51, 17.08.2018r. IP: *.*.34.117

Od dnia 16.08.2018 r., czyli od kolejnego (po 19.06.2018 r.) totalnego blamażu polskiej piłki kopanej tym razem na arenie europejskiej, wszystkie informacje o kopaniu piłki w Polsce obowiązkowo powinny być opatrzone specjalnym ostrzeżeniem, podobnym do tego z opakowania papierosów:

UWAGA! Informacja dotyczy patologicznie kompromitującego zajęcia niektórych młodych mężczyzn. Czytanie grozi upokorzeniem, niemożliwym do usunięcia poczuciem wstydu, zażenowaniem. CZYTASZ/OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Bońek @ 12:53, 17.08.2018r. IP: *.*.34.117

W trosce o zdrowie Narodu uprasza się o dalsze kolportowanie powyższego ostrzeżenia.

kedar @ 17:28, 20.08.2018r. IP: *.*.248.15

Nie wiem co ma wspólnego obóz kondycyjny dzieciaków z przepłaconymi pseudo gwiazdami naszej kiepskiej ligi. Dzieci mają się bawić piłką, wynik nie ma znaczenia. Tak kształtuje się wielkich piłkarzy. Taką filozofię ma Barcelona, Real Madryt i inni. Dzieci się bawią, popełniają błędy i same je naprawiają, to najlepszy prognostyk.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET