Czwartek, 15 listopada 2018 r., imieniny Alberta, Leopolda, Odalii

UMKS KORAB Łask na obozie w Żelistrzewie (zdjęcia)

Za nami obóz w Żelistrzewie zawodnicy z roczniki 2007 odbyli 14 jednostek treningowych. Głównym celem treningów była poprawa zdolności motorycznych  i na tym skupiona była uwaga trenera.

Ośrodek w Żelistrzewie ma bardzo bogate zaplecze boisk, gdzie młodzi piłkarze mogli w bezpieczny sposób trenować strzały „z przewrotki” czy „na szczupaka”.

Obozowicze rozegrali spotkania kontrolne z Zatoką Puck 2007 oraz 2006. Bardzo wartościowym okazał się  sparing z drużyną Bałtyk Gdynia 2006. 

Nasi młodzi adepci futbolu wzięli również udział  w turnieju „Zatoka Junior Cup 2006”, gdzie rywalizowali z Rozwojem Katowice, Latarnikiem Choczewo, Pogonią Zduńska Wola oraz niemiecką drużyną STV Deutenbach.

Zawodnicy swój obozowy czas spędzali nie tylko na grze w piłkę, pomiędzy licznymi treningami i sparingami znalazły się dla nich również inne atrakcje.

Będąc w Żelistrzewie i mając stadion Arki Gdynia na wyciągnięcie ręki nie mogło się obyć bez meczu ekstraklasy Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok. Dzieciaki nie jedno gardło zdarły kibicując swoim faworytom.

Obozowicze poznali historię nie tylko z książek, ale zwiedzając okręt niszczyciel „ORP Błyskawica” oraz odwiedzając w Pucku port rybacki, w którym doszło do Zaślubin Polski z morzem.

Doświadczenia chemiczne, fizyczne, poznać ciało człowieka czy udzielić pierwszej pomocy przy użyciu defibrylatora to wszystko chłopcy mogli poznać w Experymentarium, które również zwiedzali.

Ogromne słowa uznania za pomysłowość należą się trenerowi a zarazem opiekunowi Wiesławowi Sięborowi, który na bieżąco realizował wewnętrzną TV Korab, gdzie każdy uczestnik obozu mógł się w profesjonalny sposób wypowiedzieć przed amatorską kamerką. Dla dzieci lekki stresik przed obiektywem a dla rodziców niezły „fun”.

Obóz dobiegł końca zawodnicy wrócili cali i zdrowi a przede wszystkim uśmiechnięci i zadowoleni bo przeceż o ich szczęście nam najbardziej chodzi.

 

Zobacz zdjęcia:

UMKS Korab Łask na obozie w Żelistrzewie

 

Źródło: UMKS Korab Łask

 

 

Skomentuj [ 4 ]
18:50, 16.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

swoj @ 11:49, 17.08.2018r. IP: *.*.169.35

Az strach pomyslec ze trener to

Bońek @ 12:51, 17.08.2018r. IP: *.*.34.117

Od dnia 16.08.2018 r., czyli od kolejnego (po 19.06.2018 r.) totalnego blamażu polskiej piłki kopanej tym razem na arenie europejskiej, wszystkie informacje o kopaniu piłki w Polsce obowiązkowo powinny być opatrzone specjalnym ostrzeżeniem, podobnym do tego z opakowania papierosów:

UWAGA! Informacja dotyczy patologicznie kompromitującego zajęcia niektórych młodych mężczyzn. Czytanie grozi upokorzeniem, niemożliwym do usunięcia poczuciem wstydu, zażenowaniem. CZYTASZ/OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Bońek @ 12:53, 17.08.2018r. IP: *.*.34.117

W trosce o zdrowie Narodu uprasza się o dalsze kolportowanie powyższego ostrzeżenia.

kedar @ 17:28, 20.08.2018r. IP: *.*.248.15

Nie wiem co ma wspólnego obóz kondycyjny dzieciaków z przepłaconymi pseudo gwiazdami naszej kiepskiej ligi. Dzieci mają się bawić piłką, wynik nie ma znaczenia. Tak kształtuje się wielkich piłkarzy. Taką filozofię ma Barcelona, Real Madryt i inni. Dzieci się bawią, popełniają błędy i same je naprawiają, to najlepszy prognostyk.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

Miejskie obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Miejskie obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Msza za Ojczyznę w 100-lecie odzyskania niepodległości.

Msza za Ojczyznę w 100-lecie odzyskania niepodległości.

Jubileusz Szkoły i Święto Niepodległości w ZSO w Kolumnie

Jubileusz Szkoły i Święto Niepodległości w ZSO w Kolumnie

Szweycerowie w drodze po Niepodległość

Szweycerowie w drodze po Niepodległość

Koncert Patriotyczny "Dziękujemy"

Koncert Patriotyczny "Dziękujemy"

Zaduszki Artystyczne 2018

Zaduszki Artystyczne 2018

Wszystkich Świętych 2018 w Łasku

Wszystkich Świętych 2018 w Łasku

Bieg dla Niepodległej

Bieg dla Niepodległej

Debata wyborcza Szkudlarek vs. Wołosz

Debata wyborcza Szkudlarek vs. Wołosz

Małgorzata Niemczyk w Łasku

Małgorzata Niemczyk w Łasku© Copyright 2011-2018 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET