Czwartek, 22 sierpnia 2019 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Czesne już od 250 zł/miesiąc!

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Ptyś" zaprasza maluszki w wieku 2 - 4 lat. Oferujemy ciekawą ofertę dydaktyczno- wychowawczą zgodną z wytycznymi MEN oraz bezpłatne zajęcia dodatkowe, m.in. rytmikę, język angielski, zajęcia logopedyczne. Oferujemy także nowość - opiekę nad dziećmi na godziny. Czesne już od 250 zł/miesiąc!

W ofercie przedszkola są zajęcia logopedyczne, rytmiczne, z aktywnym językiem angielskim, bajko terapia i warsztaty kreatywności.

Codziennie dzieci przebywają na świeżym powietrzu - na spacerze lub pobliskim placu zabaw. Duży nacisk postawiliśmy na rozwijanie zdolności artystycznych u dzieci- w programie są zajęcia plastyczne z masą solną i papierową oraz gliną samoutwardzalną a także zabawy z różnego rodzaju farbami. Pracujemy z dziećmi wykorzystując elementy pedagogiki M. Montesorii, czy nowatorską glottodydaktykę prof. B. Racławskiego.

W przedszkolu są głównie ekologiczne, drewniane zabawki, liczne układanki i gry umożliwiające maluchom ćwiczenia manipulacyjne dłoni. Całe wyposażenie przedszkola- zabawki, meble itp. posiada odpowiednie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Nie mamy tu zabawek związanych z zalewającymi nas z telewizyjnych reklam, grami komputerowymi, czy brutalnością. „Ptyś” ma się kojarzyć z miejscem przyjaznym dziecku, gdzie wszechstronny rozwój jest podstawą.

Do dyspozycji dzieci jest blisko 140 metrów kwadratowych- dwie duże sale zabaw, salka logopedyczna, jadalnia, szatnia i łazienka. Oferujemy w cenie czesnego całodzienne wyżywienie oraz wyprawkę dla przedszkolaka. Rodzice dają maluszkowi tylko kapcie i rzeczy osobiste, resztę zapewnia przedszkole- ubezpieczenie, książki, pościel i materiały piśmiennicze.

Placówka czynna jest od 6.00 do 17.30, czynna także w wakacje i ferie zimowe.

 
„Ptyś”, to przedszkole dla dzieci świadomych rodziców, którzy wiedzą, że inwestując w edukację swojej pociechy, dają mu najlepszy prezent na start w dorosłe życie.
 
 
Zapewniamy w cenie czesnego:

kameralną placówkę - jedna grupa dzieci w wieku 2,5 - 4 lat.
profesjonalną kadrę
realizację Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego zatwierdzonej przez MEN
nowatorskie metody
pedagogikę zabawy
rytmikę, trening twórczości
opiekę logopedy i psychologa
spotkania z ciekawymi ludźmi
 

Czesne miesięczne to  250 zł (do czterech godz. dziennie) lub 350 zł (plus wyżywienie) przy pełnej stawce godzin.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Ptyś" wprowadził nowość w systemie kształcenia i wychowania przedszkolnego - opiekę doraźną na godziny. Oferta przygotowana jest dla rodziców, których dzieci nie uczęszczają do przedszkoli a którzy chcą na kilka godzin zapewnić swojemu maluszkowi profesjonalną opiekę.

 

Placówka przygotowała możliwość opieki na godziny w kilku wariantach:

 

- karnet NIEBIESKI na 10 godz. - koszt 70 zł (godz. 7 zł)
- karnet ZIELONY na 15 godz. - to koszt 100 zł (godz. 6,60 zł)
- karnet RÓŻOWY na 20 godz. -  to koszt 120 zł (godz. 6 zł)
- karnet CZERWONY na 30 godz. – to koszt 165 zł (godz. 5,50 zł)

 

Opłata obejmuje pobyt dziecka zgodnie z wykupioną ilością godzin oraz koszty zajęć dodatkowych, które przypadają w ramach pobytu dziecka.

Posiłki dodatkowo płatne.

 

Informacje  tel. 504 767 642   lub na miejscu w przedszkolu.

 

Zapraszamy na nasz facebookowy profil: Ptyś na fejsie

 

 

Skomentuj [ 0 ]
16:50, 28.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET