Środa, 24 kwietnia 2019 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Zaproszenie na spotkanie z cyklu ALE Gość

Zapraszamy na spotkanie z cyklu ALE Gość z S. Małgorzatą Chmielewską. Siostra jest przełożoną wspólnoty "Chleb życia". Obecnie prowadzi domy dla bezdomnych, chorych, samotnych matek oraz noclegownie dla kobiet i mężczyzn.

W swoich działaniach i artykułach podkreśla znaczenie ekonomii społecznej. Z troską wyraża się o osobach z marginesu. Osoby wykluczone próbuje przywrócić do społeczności poprzez stworzenie dla nich miejsc pracy. Dlatego powołała specjalne manufaktury, w których pracują osoby bezdomne i chore. Wyroby następnie są sprzedawane w sklepach lub przez Internet.


"Sposób na szczęśliwe życie" - to temat spotkania z Siostrą Małgorzatą Chmielewską. Po spotkaniu będzie można nabyć książkę Siostry - "Sposób na (cholernie) szczęśliwe życie".


Spotkanie tradycyjnie rozpocznie Eucharystia dla młodzieży i studentów OSIEMNASTKA o godz. 18:00, bezpośrednio po Mszy św. rozpocznie się spotkanie z naszym Gościem.
Zapraszamy, niedziela 23 września godz. 18:00.

Skomentuj [ 0 ]
13:35, 29.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET