Środa, 24 kwietnia 2019 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

21 września dowiesz się więcej o Funduszach Europejskich dla Łódzkiego

Seminarium o Funduszach w Łódzkiem obejmie 3 tematy – przyszłego budżetu, zdrowia oraz projektów badawczo - rozwojowych. 

To lista „TOP 3” dla naszego województwa, dlatego warto wziąć udział w we wszystkich sesjach i przyjść 21 września do hotelu Andel’s w Łodzi.

 

Na przyszłość

Podczas pierwszej sesji skupimy się na omówieniu polityki spójności, w tym przyszłego budżetu UE przewidzianego po 2020. Dla przypomnienia - główne założenia polityki spójności to wspieranie działań, które prowadzą do wyrównania warunków ekonomicznych i społecznych we wszystkich regionach Unii. Sesji o priorytetach tej polityki w Łódzkiem, towarzyszyć będzie debata z udziałem min. przedstawicieli Komicji Europejskiej i Urzędu Marszałkowskiego WŁ. W gronie ekspertów zasiądzie Pan Wolfgang Munch z Komisji Europejskiej. Będzie też czas na podsumowanie dotychczasowych działań, zrealizowanych dzięki funduszom europejskim w naszym regionie.

Na rozwój

Kolejna część seminarium poświęcona będzie naborom na projekty badawczo-rozwojowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WŁ na lata 2014-2020. Tematem przewodnim sesji jest zagadnienie „Jak chronić swój projekt i wdrożyć na rynek wyniki badań”? Na to pytanie, odpowiedzi udzielać będą eksperci ds. transferu technologii i ds. Funduszy Europejskich, przedstawiciel Komisji Europejskiej oraz Urzędu Marszałkowskiego. Nie zabraknie też eksperta z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi oraz beneficjentów, którym udało się wdrożyć na rynek wyniki badań.

Na zdrowie

Trzecia sesja dotyczyć będzie zdrowia – tematu szczególnie ważnego dla mieszkańców województwa. Podczas seminarium, oprócz uświadomienia skali działających programów bezpłatnych badań
w Łódzkiem, dowiemy się też - Jak chronić zdrowie swoje i  swoich bliskich? Rad udzielać będą eksperci z dziedziny zdrowia, a o trwających i przyszłych programach profilaktycznych powiedzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Przyjdź i dowiedz się więcej

Na seminarium Fundusze Europejskie dla Łódzkiego zapraszamy 21 września br. do hotelu Andel’s w Łodzi, przy ul. Ogrodowej 17. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00. Po sesjach poświęconym trzem tematom, na wszystkich uczestników czeka muzyczna atrakcja – koncert Marcina Wyrostka (finalista II edycji programu „Mam talent”) wraz z zespołem CORAZON.

Skomentuj [ 0 ]
11:35, 13.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET