Sobota, 23 marca 2019 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Zaproszenie na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Na tę okoliczność w Łasku przygotowano trzydniowy program obchodów. A w nim prelekcje w Łaskim Domu Kultury, koncerty, występy artystyczne i wiele więcej.

Czas to wyjątkowy i doniosły. Od wieku żyjemy w niepodległej Polsce, marzeniu kilku pokoleń, które przez 123 lata śniły o tym jednym z najprostszych pragnień – wolności.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania. Spotkajmy się na placu 11 Listopada w Łasku, aby uczcić ojców Niepodległej i tych, którzy oddali za nią życie. W chwilach refleksji nie zapomnijmy o najważniejszym - o radości i dumie z wolnej Ojczyzny.

 

Burmistrz Łasku

Gabriel Szkudlarek

 

Niech ten czas będzie miał szczególną oprawę i atmosferę. Zachęcamy mieszkańców, aby 11 listopada wywiesili flagi państwowe, a na uroczystości zabrali ze sobą symbole narodowe. Mile widziane będą stroje z epoki. Przeżyjmy wspólnie te wyjątkowe chwile w historii naszego narodu.

Skomentuj [ 0 ]
18:05, 01.11.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET