Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Zaproszenie na koncert Joanny Aleksandrowicz

100 piosenek na 100-lecie odzyskania niepodległości. Koncert w Galerii z Fortepianem Łaskiego Domu Kultury pt. "Historia Polski w piosence" zorganizowany z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości to lekcja historii w wykonaniu czarującej Joanny Aleksandrowicz.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich melomanów.

W artystycznym portfolio Joanny znajdziemy m.in.:

Teatr - Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Nową Sceną w Bydgoszczy oraz Teatrem V6 w Łodzi. Zagrała m.in. w spektaklu „Czyż nie dobija się koni” w reż.Małgorzaty Talarczyk, „Szuja” reż. Dorota Kolak oraz „Taniec Wampirów” reż. Piotr Lauks.

Film - Na dużym ekranie pojawiła się m.in w filmie Marka Koterskiego- twórcy kultowego „Dnia świra” w „Odbiciu” Emilii Zielonki, a także jako dziewczyna głównego bohatera w „Noise im my head” Porzeźińskiego. Ponadto można ją było zobaczyć polskich serialach takich jak: „Na dobre i na złe”, „Hotel 52”

Muzyka - Pierwszy koncert musicalowo-filmowy artystka zagrała we współpracy z zespołem Varius Manx w 2015 roku od tego czasu regularnie koncertuje.

"Moją ambicją jest zapewnienie słuchaczom wysokiej jakości brzmienia w połączeniu z niebanalnymi tekstami oraz wyrazistą interpretacją. Wierzę że to spotkanie z muzyką na długo pozostanie w Państwa pamięci."

Skomentuj [ 0 ]
19:15, 05.11.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET