Sobota, 23 marca 2019 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Posumowanie "Akcji Znicz" w województwie łódzkim

Od 31 października 2018 roku do 4 listopada włącznie na terenie województwa łódzkiego doszło do 46 wypadków, w których  rannych zostało 45 osób, a 3 poniosły śmierć.

W  okresie 4 dni od 31 października do 4 listopada włącznie policjanci zatrzymali 39 nietrzeźwych kierujących.

Piotrków Trybunalski – zginął pieszy – nie miał żadnych elementów odblaskowych.  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 2 listopada ok. godziny 17.45 na DK 12 w gminie Grabica.. Z wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni kierujący daewoo lanos jadąc w kierunku Grabicy, przy skrzyżowaniu  z drogą w miejscowości Kamocin uderzył w przechodzącego przez jezdnie 60-letniego pieszego, który nie miał żadnych elementów odblaskowych. Niestety mimo reanimacji potrącony mężczyzna zmarł. Kierujący był trzeźwy.

Łowicz – uderzył w tył nieoświetlonego rozrzutnika rolniczego – zmarł mimo reanimacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 2 listopada około godziny 17.00 w miejscowości Różyce w gminie Kocierzew,. Jak wynika z wstępnych ustaleń 64-letni kierujący daewoo  uderzył w tył nieoświetlonego rozrzutnika z ciągnikiem rolniczym kierowanym przez 33 –latka. W wyniku wypadku  kierujący lanosem , mimo reanimacji, zmarł. Kierujący traktorem był trzeźwy.

Choć w okolicach samych cmentarzy było bezpiecznie  to niestety na drogach przechodzących przez małe miejscowości, po szybko zapadającym  zmroku, doszło do 3 śmiertelnych wypadków. Wszystkie pokazują jak ważne aby zadbać o to aby być widocznym dla innych uczestników ruchu drogowego. Niezbędne są elementy odblaskowe i właściwe oświetlenie pojazdów.

Źródło: KWP

Skomentuj [ 0 ]
11:50, 06.11.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET