Sobota, 23 marca 2019 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

„Szczypiorniak dla Niepodległej”

W dniu 30 października 2018 odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Ręcznej „Szczypiorniak dla Niepodległej”, którego organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego: Monika Kucper, Marzanna Frydrychowska i Mirosław Szkudlarek.

Głównym celem turnieju było uczczenie 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, propagowanie patriotyzmu i budowanie tożsamości narodowej wśród uczniów Zespołu Szkół w Widawie oraz popularyzacja piłki ręcznej i udział w imprezie sportowej w roli zawodnika i kibica. Prócz naszych czterech reprezentacji, czyli drużyn dziewcząt starszych, dziewcząt młodszych, chłopców starszych i chłopców młodszych udział wzięły reprezentacje z Zespołu Szkół z Sędziejowic oraz Szkoły Podstawowej w Chociwiu i Ochlach.

W turnieju rozegraliśmy w sumie 4 mecze. Każdy z nich zakończył się okazałym zwycięstwem widawskich uczniów. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy ufundowane przez nasz szkolny UKS „Libero” Widawa.

Brawa dla zwycięzców i pokonanych za udział i sportową walkę oraz godne uczczenie Jubileuszu Naszej Ojczyzny.

 

Źródło: Zespół Szkół w Widawie

Skomentuj [ 0 ]
16:45, 08.11.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET