Sobota, 25 maja 2019 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Napadli i żądali pieniędzy - zostali tymczasowo aresztowani

Mundurowi z Łasku zatrzymali sprawców wymuszenia rozbójniczego. Zaraz po zgłoszeniu mężczyźni byli w rękach stróżów prawa. Za to przestępstwo może grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu dwaj agresorzy zostali tymczasowo aresztowani.

Zdarzenie miało miejsce 27 listopada 2018 roku około godziny 13.00 w rejonie dworca kolejowego w Łasku - Kolumnie. Dwóch mężczyzn w wieku 18 i 20 lat zaatakowało przypadkowego przechodnia żądając pieniędzy na alkohol, a następnie grożąc i szarpiąc mężczyznę zmusili go do oddania pieniędzy. Dyżurny zaraz po otrzymanym zgłoszeniu skierował na miejsce policyjny patrol.

Nietrzeźwi napastnicy trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu dwaj mieszkańcy Łasku usłyszeli zarzuty. Za wymuszenie rozbójnicze może grozić im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek Prokuratury, decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
16:14, 02.12.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET