Sobota, 25 maja 2019 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Groźna superbakteria New Delhi pojawiła się w szpitalu w Sieradzu

Groźna dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach i dla życia bakteria New Delhi pojawiła się w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu. Zarażony to 50-letni mężczyzna, który obecnie jest objęty opieką na intensywnej terapii.

Placówka uspokaja, że nie ma powodów do paniki. W związku z sytuacją pacjenta otoczono szczególną opieką, wprowadzono reżim sanitarny, a bakteria roznosi się drogą kontaktową.

Jak informuje rzecznik dyrektora sieradzkiego szpitala i jednocześnie rzecznik praw pacjenta w placówce Grażyna Kieszniewska, pacjent trafił na oddział intensywnej terapii w bardzo ciężkim stanie i przechodził tu długotrwałe leczenie. Potem został przeniesiony na oddział rehabilitacji, a w wyniku załamania stanu zdrowia wrócił na OIOM.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

Skomentuj [ 3 ]
17:35, 04.12.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Adam @ 19:40, 04.12.2018r. IP: *.*.222.52

Czy tekst ten jest pisany dla głupiej czy mądrej części społeczeństwa? Bo, albo pani Rzecznik opowiada bzdety albo pisze je "dziennikarz". To jak to jest. Bakteria pojawiła się sama u drzwi szpitala, czy przyjęto pacjenta zakażonego bakterią, czy pacjent zaraził się na oddziale rehabilitacji, w związku z tym stan jego zdrowia pogorszył się.? Proszę o precyzyjne informowanie społeczeństwa, a nie pierdu, pierdu, a kobyłę wilcy zjedli.

No @ 20:01, 04.12.2018r. IP: *.*.202.170

Czy bakteria jest tylko w szpitalu,czy mozna się nią zarazić w innych miejscach?

zenon @ 05:32, 05.12.2018r. IP: *.*.233.229

TA BAKTERIA TO PIKUS PRZY TEJ Z NOWOGRODZKIEJ!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET