Wtorek, 18 czerwca 2019 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne

W Łaskim Domu Kultury odbyło się tradycyjne Spotkanie Świąteczno-Noworoczne. Salę widowiskową wypełnili przedstawiciele władz, lokalni przedsiębiorcy i przyjaciele gminy. Podsumowano miniony rok i przedstawiono najbliższe plany na przyszłość.

Podczas uroczystości po raz czwarty wręczono nagrody burmistrza Łasku Róże Przedsiębiorczości.

W kategorii przedsiębiorstwo produkcyjne nagrodę dla ONTOP Polska odebrał prezes Robert Markowski. W kategorii przedsiębiorstwo usługowe nagrodę dla spółki Reklama Od A do Z wręczono właścicielom Małgorzacie i Markowi Dolatom. Natomiast w kategorii przedsiębiorstwo handlowe nagroda przypadła firmie Hydra-Grupa SBS. Okazałą statuetkę odebrał dyrektor Łukasz Iwaniuk.

Przyznano także nagrodę specjalną. Burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek uhonorował Złotą Różą II Wicemiss Polonia 2018 Patrycję Woźniak.

Tego wieczoru goście wysłuchali koncertu jazzowego w wykonaniu Trio Jagiełło/Kozłowski/Miszewski. Spotkanie zwieńczył toast i życzenia od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łasku Roberta Bartosika.

 

Źródło: UM Łask

Skomentuj [ 0 ]
08:15, 10.01.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET