Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Zaproszenie na II halowy turniej piłki nożnej dzieci

Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy przy Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku, ul. Armii Krajowej 5a, organizuje w dniu 24 lutego 2019 r. turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2010/2011 pod hasłem: „Wszystkie dzieci nasze są”.

Będzie to kolejna edycja tego turnieju, który w zeszłym roku wypadł super, a dzieci były prze szczęśliwe mogąc brać udział w takiej imprezie.

Organizując turniej chcemy promować aktywności ruchową wśród dzieci, dać im możliwość zawierania nowych znajomości, wychowania w duchu Fair Play oraz podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich poprzez rozgrywanie meczy z rówieśnikami. Chcemy również obdarować wszystkich uczestników medalami, dyplomami, upominkami, tak by turniej w Łasku zawsze kojarzył się ze wspaniałą zabawą i szeregiem przyjemności dla dzieci.

Liczymy na Państwa i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w trakcie turnieju. Dzieci będą mogły w gronie swoich rówieśników podnosić swoje umiejętności piłkarskie i cieszyć się grą w piłkę nożną.

 

Źródło: MULKS Łask

Skomentuj [ 0 ]
09:35, 05.02.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET