Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Zaproszenie na szkolenie

Wojewoda Łódzki zaprasza: dyspozytorów medycznych, wojewódzkich koordynatorów ratownictwa medycznego, kierowników zespołów ratownictwa medycznego, członków zespołów ratownictwa medycznego do udziału w szkoleniu dotyczącym kwalifikowania i postępowania z pacjentami 

z ciężkimi schorzeniami pediatrycznymi (typu: mukowiscydoza, cukrzyca), które przeprowadzi prof. dr hab. n. med. Krzysztof Zeman - Kierownik Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi przy współudziale dr Pawła Ziółkowskiego - Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Medycyny Ratunkowej.

Szkolenie odbędzie się w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 104, w sali nr 404 (wejście od pl. Komuny Paryskiej 5) - w dwóch terminach, do wyboru jeden dowolnie wybrany termin: 14 lutego 2019 r. lub 21 lutego 2019 r., o godzinie 10:00 i potrwa ok. 1,5 godziny.

Za udział w szkoleniu przysługuje ratownikom medycznym 1 punkt edukacyjny za każdą godzinę dydaktyczną (45 minut) trwania szkolenia.

Zgłoszenie udziału proszę kierować na adres e-mail: zk@lodz.uw.gov.pl

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 42 664 12 03.

 

Skomentuj [ 0 ]
10:40, 06.02.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET