Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Zaproszenie na wystawę fotografii "Koncerty 2017/2018"

Łaski Dom Kultury zaprasza na wystawę fotografii Marcina Dybalskiego  "Koncerty 2017/2018" w dniach 4 lutego - 1 marca 2019 r. Finisaż odbędzie się 1 marca o godzinie 19:00.

Marcin Dybalski – absolwent łaskiego „Ekonomika” i Społecznej Akademii Nauk na wydziale Stosunków Międzynarodowych.

Autor wystaw fotograficznych poświęconych Przystankowi Woodstock, koncertom rockowym (i nie tylko), lokalnej przyrodzie oraz historii Kolumny. Wystawy prezentowane były w Łasku, Łodzi i Sieradzu. Ponadto współzałożyciel i perkusista łódzkiej grupy Fabric Square, z którą występował m.in. na Jarmarku Łaskim, festiwalu "Pociąg do Kolumny" czy Urodzinach Łodzi. Okazjonalnie gitarzysta podczas imprez odbywających się w Łaskim Domu Kultury - w przeszłości pracownik tej instytucji.

Marcin Dybalski jest także autorem fotorelacji z wydarzeń kulturalnych oraz akcji społecznych mających miejsce na terenie Kolumny. Fotografie można znaleźć na profilu Fb Zielona Kolumna i stronie Laskonline. Jego fotografie pojawiają się również w Panoramie Łaskiej.

 

Źródło: ŁDK

Skomentuj [ 0 ]
09:30, 07.02.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET