Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Odprawa roczna podsumowująca pracę jednostki

(fot. KPP Łask)

8 lutego 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku odbyła się narada służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – mł. insp. Jarosława Rybki, podsumowująca działania łaskiej Policji w 2018 roku.

W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Łaskiego Teresa Wesołowska, Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Nowakowski, Burmistrz gminy Łask, wójtowie oraz przedstawiciele gmin z powiatu oraz przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Łasku, kadra kierownicza, a także pracownicy i policjanci komendy.

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Łasku mł. insp. Piotr Bielewski, który przywitał obecnych na sali gości, a następnie przedstawił strukturę zatrudnienia w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku i omówił wyniki oraz efekty pracy pionu kryminalnego osiągnięte w 2018 roku. W dalszej kolejności I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łasku mł. insp. Robert Krawczyk zaprezentował wyniki pionu prewencji i ruchu drogowego.

Odprawę podsumował Komendant Powiatowy Policji w Łasku, który podziękował za dobrą służbę wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom naszej jednostki oraz podkreślił dobrą współpracę na linii samorządów, prokuratury i jednostki straży pożarnej. Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy złożyli policjantom z Łasku gratulacje z tytułu osiągniętych w roku minionym wyników. Nawiązywali do wzorowej dotychczasowej współpracy samorządów z kierownictwem komendy oraz policjantami.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
10:40, 11.02.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

asss @ 15:44, 11.02.2019r. IP: *.*.239.60

A kiedy bedziemy nawiazywac do wzorowej wspołpracy policji z szeregowym obywatelem???

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET