Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Podsumowanie piłkarskiego weekendu

W niedzielę 10 marca o godz. 14:00 podopieczni Trenerów Wiesława Siębora i Jakuba Bednarka rozegrali piąty sparing, tym razem przeciwnik z tej samej ligi, czyli Pogoń Zduńska Wola II. Mecz zaczęli lepiej goście i już po 10 minutach prowadzili 0:2.

Jednak Gospodarze nie złożyli broni i wynik do przerwy to 4:3 dla Korabiaków. Druga połowa to zmiany w drużynach i ustawieniach, mecz już tak nie obfitował w bramki, w drugiej połowie więcej nie dokładności, sporo nie wykorzystanych szans i mecz kończy się wynikiem 5:5, lecz bramek mogło paść jeszcze więcej.

Malinowski ⚽

Nasza drużyna po pięciu rozegranych sparingach zanotowała dwa zwycięstwa jeden remis oraz dwie porażki.

Tym czasem nie zwalniamy tempa i przygotowujemy się na kolejne spotkania

Gratulacje dla całej drużyny!

Rocznik 2007

Trenerzy: Wiesław Siębor /Tomasz Matysiak

W dniu 9 marca (sobota), drużyna udała się do Krakowa na dwa mecze pierwszy z Cracovią drugi z Garbarnią niestety udało się zagrać tylko jeden mecz, drugi mecz z Garbarnia został odwołany ze względu na spotkanie towarzyskie pierwszej drużyny Garbarni.
Emocjonujące spotkanie oraz ciekawy materiał do analizy.

Cracovia Kraków : UMKS KORAB Łask
Bugała ⚽⚽,

Gratulacje dla całego zespołu!

Rocznik 2010

Trenerzy: Welsam Macedo/ Bartosz Nebelski

W dniu 9 marca (sobota), drużyna rozegrała sparing z zespołem Pogoń Zduńska Wola .

W dniu 10 marca (niedziela), drużyny roczników 2010 oraz 2011 rozegrała sparing z zespołem Diament Zduńska Wola

Mecze te dają kolejną porcję emocji sportowych oraz materiał do analizy.

Gratulacje dla obu zespołów!

Rocznik 2012/2013

Trenerzy: Jakub Bednarek
W dniu 10 marca (niedziela), drużyna rozegrała sparing Soccer Bełchatów rozegrał najmłodszy rocznik w Korabie czyli 2012/2013, nasi zawodnicy walczyli na boisku jak równy równym. W meczu widzieliśmy wiele pojedynków 1x1 co w tym wieku jest najważniejsze, strzelamy wiele bramek i wynosimy kolejną cenną lekcję do dalszej nauki i treningów. Mecz można zaliczyć do tych udanych i wartościowych.

Źródło: UMKS Korab Łask 2017

12:45, 12.03.2019 r.