Sobota, 25 maja 2019 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

„Wielka Liga Czytelników” - etap powiatowy

28 lutego 2019 r. w siedzibie biblioteki odbył się IV etap ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Wzięły w nim udział dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 4 im. I.J. Paderewskiego w Łasku oraz Zespół Szkół w Marzeninie w dwóch kategoriach wiekowych,

tj. w kategorii klas I-IV wystartował jeden trzyosobowy zespół w składzie: Matylda Kamyk, Pola Pawlicka, Miłosz Wójcik ze Szkoły w Łasku oraz uczestnicy klas V-VIII : Julia Durska, Pola Janusz, Lidia Magnuska ze SP nr 4 w Łasku oraz Wiktoria Zwolińska, Katarzyna Bednarkiewicz z Marzenina.

Uczestnicy konkursu zmagali się z wieloma trudnymi i bardzo wnikliwymi pytaniami dotyczącymi lektur: klasy I-IV - J. Bednarek: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych, sześciu lewych)” i klasy V-VIII Z. Nienacki : „Pan Samochodzik i niesamowity dwór”.

Na tym etapie zwyciężyły dwie drużyny: w kategorii klas I-IV ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. I.J. Paderewskiego w Łasku pod kierunkiem Pani Anny Ozgi, w składzie: Matylda Kamyk, Pola Pawlicka, Miłosz Wójcik oraz w kategorii klas V-VIII z tej samej szkoły również pod kierunkiem Pani Anny Ozgi, w składzie: Julia Durska, Pola Janusz, Lidia Magnuska.

Wszyscy przechodzą do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!

 

Źródło: BP Łask

Skomentuj [ 0 ]
14:30, 12.03.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET