Sobota, 25 maja 2019 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Zaproszenie na wiosenne sprzątanie Grabi i okolic

Zapraszamy na kolejną edycję sprzątania terenów wzdłuż rzeki Grabi. Zielona Kolumna z mieszkańcami i sympatykami Kolumny wraz ze społecznością i sołtysem Baryczy - Panem Marcinem Warzychą - pragną posprzątać po raz kolejny tereny nagrabieńskie

W tym roku przyłącza się również Łask!!! Łaskowscy ochotnicy zaczną sprzątanie najprawdopodobniej od zbiornika Zajączek i kierować się będą w stronę Starej Kolumny. Kolumna zacznie sprzątanie ze Starej Kolumny (dokładny punkt spotkania podany będzie wkrótce), kierując wzdłuż brzegów Grabi do Baryczy. Barycz ruszy najprawdopodobniej spod wiaduktu trasy S8 i będzie szła w kierunku Kolumny. W ten sposób wspólnie posprzątamy spory odcinek Grabi i okolic.

Możliwe, że postaramy się o kajaki, by sprzątać również z wody. Spotkamy się w połowie drogi, by wspólnie pobiesiadować przy gitarze i ognisku (prowiant we własnym zakresie). Zapewniamy worki, rękawiczki. Ale mile widziany jest sponsor w/w atrybutów. Odbiór śmierci jak co roku zapewnia Gmina Dobroń, za co ogromnie dziękujemy! 

Więcej informacji i szczegółów już wkrótce. Zastrzegamy sobie prawo modyfikacji informacji w miarę konieczności a nawet odwołania wydarzenia w przypadku złej pogody (ulewny deszcz, wichura, burza, itp).

Zapraszajcie znajomych i śledźcie wpisy. Konkretne miejsca i godziny startów wszystkich grup podamy już wkrótce. Do zobaczenia!

Sprzątanie odbędzie się 7 kwietnia 2019 w godzinach 12:00 – 21:00

 

Źródło: Zielona Kolumna

Skomentuj [ 0 ]
11:40, 13.03.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET