Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Skorzystaj z super ofert Biura Podróży "BM Travel"

Lubisz odkrywać nieznane fakty? Fascynują Cię ciekawostki podróżnicze? Przekonaj się, że nawet najpopularniejsze atrakcje turystyczne na świecie mają swoje tajemnice. Dlaczego Big Ben może uchodzić za niezniszczalny jak szwajcarski zegarek?

Czyją twarz ma Statua Wolności? Co wieża Eiffla ma wspólnego z Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie? Gdzie są plaże z białym piaskiem? W jaki sposób możesz zobaczyć pięć wysp kanaryjskich w zaledwie siedem dni? Te informacje sprawią, że spojrzysz na te ciekawe miejsca, choć położone na najbardziej uczęszczanych turystycznych szlakach, z zupełnie innej perspektywy!

Skorzystaj z ofert BM Travel, wśród nich niepowtarzalne wycieczki objazdowe, które pozwolą poznać tajemnice i różnorodne zakątki świata. Bliższe i dalsze podróże – autokarem, samolotem, a jeśli wolisz – nawet statkiem, przez morza i oceany. Wolisz poleniuchować – do wyboru tysiące hoteli! Są takie rodzinne z atrakcjami dla dzieci, albo zaciszne hotele tylko dla dorosłych. Na każdą kieszeń! Nad ciepłe morze i gorący piasek możesz się przenieść za dwie godziny i plażować w Europie. Wtedy do podróży wystarczy dowód osobisty. Aby wyruszyć w bardziej odległym kierunku i delektować się urokami Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryk – musisz mieć paszport i chęć poznania odmiennych kultur.

Od 10 lat miłośnicy odkrywania świata podróżują z BM Travel. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą i turystycznym doświadczeniem. Staramy się rozkochać Was w podróżach - małych i dużych. Na każdym etapie decyzji o wyjeździe – doradzimy, pomożemy w wyborze, wytłumaczymy co zrobić, aby każdy wyjazd był spełnieniem marzeń. Dla pracujących i zapracowanych specjalnie pracujemy elastycznie.

Czekamy na Was na ul. Warszawskiej 1 w Łasku (tuż przy Pl. 11-go Listopada).

Zapraszamy do kontaktu pod nr 501 541 262 lub za pośrednictwem FB BM Travel.

Aktualne oferty na www.bmtravel.pl

Siedziba:

BM Travel Biuro Podróży

ul. Skłodowskiej 7/19
98-100 Łask
tel. 501 541 262
mail: bmtravel@bmtravel.pl

 

artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
09:00, 14.04.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET