Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Ruszyły zapisy do XIV Wojewódzkiego Biegu Pamięci Św. Jana Pawła II

Można już zapisywać się do udziału w XIV Wojewódzkim Biegu Pamięci św. Jana Pawła II, który zostanie rozegrany w niedzielę 12 maja w Łasku.

Powiat Łaski, corocznie, we współpracy z władzami samorządowymi gmin z terenu Powiatu Łaskiego, Księdzem Proboszczem Parafii NP NMP w Łasku oraz środowiskiem sportowym organizuje Wojewódzki Bieg Pamięci św. Jana Pawła II w Łasku dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w zawodach.

Zgłoszenia zbiorcze do kategorii szkolno-integracyjnych przyjmowane są do 8 maja br. w Starostwie Powiatowym w Łasku, pokój nr 23 oraz drogą elektroniczną na adres e-mail: promocja2@lask.com.pl.

Zgłoszenie do kategorii OPEN będą prowadzone w systemie internetowym do 8 maja br. pod adresem http://rajsportactive.pl/zapisy.

Głównym partnerem technicznym wydarzenia i współorganizatorem biegu głównego jest grupa Rajsport Active Team z Sieradza.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu i prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów.

Skomentuj [ 0 ]
17:00, 14.04.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET