Czwartek, 22 sierpnia 2019 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Areszty za wymuszenie rozbójnicze, pozbawienie wolności i pobicie

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom podejrzanym o wymuszenie rozbójnicze, pozbawienie wolności innej osoby i pobicie, którzy zostali zatrzymani przez policjantów z Łasku w sprawie nadzorowanej przez Prokuraturę Rejonową w Łasku.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

28 marca 2019 r. do Komendy Powiatowej Policji w Łasku przyszedł pokrzywdzony, który poinformował, że został pobity przez trzech napastników, którzy podstępem wywabili go z domu. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna miał zostać siłą pozbawiony wolności, a następnie wywieziony w ustronne miejsce, gdzie trzech podejrzanych używając siły w tym bijąc, kopiąc i podduszając zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy. Kiedy pokrzywdzony zgodził się na warunki stawiane przez agresorów, został wypuszczony. Od tej pory, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łasku, prowadzili intensywne czynności, nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Łasku.  

Dzięki wytężonej pracy stróże prawa zatrzymali trzech mieszkańców powiatu łaskiego w wieku 33, 35 i  39 lat, którzy dopuścili się tych przestępstw. Prokurator przedstawił mężczyznom zarzuty m.in. wymuszenia rozbójniczego, pozbawienia wolności i pobicia. Za te czyny może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd na wniosek Prokuratura zastosował tymczasowy areszt dla wszystkich podejrzanych na 3 miesiące. 

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
14:24, 17.04.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET