Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Kasia Kociołek i Kinga Wojtasik zagrają w mistrzostwach świata

Kolejne świetne informacje napływają tym razem z plażowych boisk. Nasza wychowanka Kasia Kociołek i występująca z nią w duecie Kinga Wojtasik zakwalifikowały się do czerwcowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Hamburgu!

Warto dodać, że to nie jedyny łaski akcent na tegorocznym plażowym mundialu, bowiem wystąpi w nim także łaskowianin Michał Bryl, grający w parze z Grzegorzem Fijałkiem.

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!

 

Źródło: Łaskovia

Skomentuj [ 3 ]
19:00, 12.05.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Janusz @ 20:50, 12.05.2019r. IP: *.*.125.165

Panie BOGDANIE wielkie gratulacje bo Pan Kasie wytrenował. W Łaskovii stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Jest tylko jedno ALE. Kto to doceni z Władz. Powiat na pewno nie. Miasto jako tako. W tym jest cały problem, że powiat sport ma głęboko w d...e a Pan burmistrz w ogóle nie wie o co biega. Do tej pory żadna dyscyplina sportu nie miała takich sukcesów na arenie międzynarodowej. Jak był w Łasku klub kolarski to jeszcze jego zawodnicy osiągali sukcesy w Polsce. Serdecznie gratuluje wszystkim działaczom i trenerom ŁASKOVII..

kibic @ 18:05, 13.05.2019r. IP: *.*.19.128

p. Januszu, byli...mistrz świata, medalista olimpijski, mistrzowie Polski,.. tenis stołowy i Longin Wróbel na którego niektórzy nie mogli patrzeć...

Janusz @ 21:08, 14.05.2019r. IP: *.*.126.171

Kibic. Przepraszam masz Racje. Longin też wychował kilku zawodników. Szkoda, że musiał uciekać z Łasku a potem z Buczku. Pełne gratulacje

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET