Czwartek, 22 sierpnia 2019 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Zbiórka na GKS "Widawa" Widawa

Witajcie Kochani. Zaczynamy nowy rozdział w historii Gminnego Klubu Sportowego "Widawia" Widawa i prosimy o wsparcie. Klub w swojej długiej historii przechodził wzloty i upadki. Takim upadkiem było zawieszenie klubu z powodu braków kadrowych w 2017r.

Dziś klub przechodzi reaktywację, otwiera sekcję seniorską i będzie startował od najniższej klasy rozgrywek w okręgu sieradzkim.

Mimo, że jest to drużyna seniorska, to w swoich szeregach ma dużą ilość młodzieży 16-18 lat, która w pewien sposób kształtuje jeszcze swój charakter.

Głównym celem klubu jest wygrywanie, dawanie radości kibicom przychodzącym na mecze, inspirowanie młodzieży i zachęcanie jej do uprawiania tego sportu.

Niestety, aby móc jakoś funkcjonować, klub potrzebuje do tego środków. Pieniądze, które otrzyma od Urzędu Gminy (5 tys) mogą nawet nie wystarczyć na podstawowe rzeczy (licencja, sędziowie, rejestracja zawodników, ubezpieczenie, nie wspominając już o strojach, piłkach, obuwiu piłkarskim, paliwie na dojazdy na mecze czy inne gadżety treningowe, aby te treningi mogły być kreatywne).

Kwotę jaką pragniemy zebrać to 6 tys. Mamy świadomość, że będzie ciężko tyle uzbierać, ale wierzymy w Was :). Prosimy o udostępnianie naszej zbiórki

Zbiórka jest prowadzona przez portal pomagam.pl i jest dostępna TUTAJ

 

 

Skomentuj [ 1 ]
10:40, 13.05.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

jola @ 12:34, 13.05.2019r. IP: *.*.169.35

Wstyd i chanba zeby taka gmina duza dala na sport 5 tys,najpierw wojt wykonczyl klub a nie to ze braklo zawodnikow,nikt z nas nie bedzie dawal na sport ,to jest obowiazek wojta zeby mlodziez zajmowala sie sportem a nie innym sportem,Patrz gmin powiatu laskiego budzet ..widawa 35 tys .lask 280 tys .buczek 380 tys ,czy my jestesmy gorsi ,czy gmina cofa sie ,,,bo ani w tym roku inwestycji ani sportu ,a na kumpli co sie promuja ,kasa na kilka spotkan jest ,efektow tych spotkan ,,zero,,Zrobmy akcje u wojta,i bedzie kasa

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET