Czwartek, 22 sierpnia 2019 r., imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii

Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w kościele obejrzały już miliony widzów (video)

Dramatyczny dokument pt. "Tylko nie mów nikomu", zrealizowany przez Tomasza Sekielskiego, dotyczący problemu pedofilii w polskim kościele oraz ujawniający konfrontacje osób pokrzywdzonych z ich oprawcami, ma już na YouTube miliony wyświetleń.

Obraz dotyka najczarniejszych i najbardziej skrywanych przez Kościół Katolicki grzechów osób duchownych, które dopuszczały się po wielokroć molestowania małych dzieci. Akty pedofilskie były przez lata głęboko skrywane, a oprawcy chronieni.

Produkcja Tomasza Sekielskiego jest nietypowa, bowiem dziennikarz zrealizował ją tylko i wyłącznie ze środków zebranych podczas publicznej zbiórki. Datki były przekazywane przez zwykłych obywateli z prywatnych funduszy. Jak zapowiada Tomasz Sekielski, już trwają prace nad kontynuacją dokumentu. W toku realizacji filmu, do dziennikarza zgłosiło się wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Jak pisze Sekielski, do ekipy filmowej dotarły nowe, szokujące dowody w sprawach, dlatego zamierzają nakręcić kontynuację. Tak jak poprzednio chcą, aby była to produkcja niezależna.

Poniżej cały film dostępny bezpłatnie na kanele YouTube. Film został udostępniony 11 maja 2019 roku.

 

Skomentuj [ 0 ]
17:40, 14.05.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET