Czwartek, 19 września 2019 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Policjantka z Łasku złotą medalistką Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness

Aspirant Katarzyna Staśkowska z Komendy Powiatowej Policji w Łasku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy Federacji WFF-WBBF w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się 18 maja 2019 r. w Kłajpedzie na Litwie.

W miniony weekend w Kłajpedzie odbyły się 20. Mistrzostwa Europy Federacji WFF-WBBF w Kulturystyce i Fitness. Z ramienia reprezentacji Polski w zawodach wystartowała asp. Katarzyna Staśkowska, która w tym roku stanęła na scenie w kategorii Figure Athletic i wróciła do Polski ze złotym medalem i tytułem Mistrzyni Europy. Nasza medalistka nie odpoczywa, pod czujnym okiem trenera przygotowuje się do kolejnych zawodów, już 8 czerwca będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy Federacji WPF, które odbędą się w Rzymie. Jak twierdzi sama pani rzecznik, dla sportowca otrzymanie powołania do kadry i szansa reprezentowania kraju to najwyższe wyróżnienie i ogromny zaszczyt.

Serdecznie gratulujemy pani Kasi i trzymamy kciuki podczas kolejnych zawodów.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 2 ]
15:25, 23.05.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Łaskowianin @ 19:42, 23.05.2019r. IP: *.*.247.243

Nadal nasza łaska policja nie reaguje na wykroczenia parkowania aut na trawnikach na os. Przylesie :(. To chyba zbyt trudne zadanie dla naszych mundurowych.

Tuwim @ 10:27, 25.05.2019r. IP: *.*.122.144

parkowanie na trawniku to jeszcze mogę zrozumieć, bo gdzie ma ktoś zostawić samochód na noc jak nie ma miejsca ale parkowanie w zatoczce autobusowej na Batorego jak 20 m w lewo czy w prawo są wolne miejsca to kpina z łaskiej policji, dno.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET