Czwartek, 19 września 2019 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

MotoFolk Sędziejowice 2019

1-2 czerwca 2019 r. na placu przy Stadionie Gminnym w Sędziejowicach odbyło się święto gminy, które od bieżącego roku zyskało oficjalną nazwę - „MotoFolk Sędziejowice 2019”. Organizatorzy zagwarantowali mieszkańcom i przybyłym gościom mnóstwo atrakcji rozłożonych na dwa dni.

W sobotę odbył się Piknik Motocyklowy w ramach którego przez teren gminy przejechała Parada Motocyklowa. Odbyły się również Otwarte Mistrzostwa w Armwrestlingu oraz Przegląd Zespołów Rozrywkowych, a gwiazdą wieczoru, która wystąpiła na MotoFolku był zespół Long&Junior.

Drugiego dnia miał miejsce Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Najmłodsi mieszkańcy mieli do dyspozycji Wesołe Miasteczko, animacje, warsztaty malarskie oraz wiele innych atrakcji. Odbył się Festiwal ciast, w którym wzięły udział sołectwa z terenu gminy oraz uczniowie ZSR w Sędziejowicach. Czas mieszkańcom umilili aktorzy z serialu "Ranczo" - kabaret KaŁaMaSz.

„Szukaliśmy formuły, która pozwoliłaby budować markę naszego gminnego święta. Motofolk okazał się trafionym pomysłem i już rozpoczynamy przygotowania do następnej edycji.” – zapowiada Dariusz Cieślak, Wójt Gminy Sędziejowice.

Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Sędziejowice, Grupa motocyklowa Forever Young, Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach, Sędziejowice na plus, Urząd Gminy Sędziejowice.

 

Źródło: Gmina Sędziejowice

Skomentuj [ 0 ]
16:50, 11.06.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET