Wtorek, 15 października 2019 r., imieniny Jadwigi, Teresy, Zoriana

III Dzień Podróżnika im. Tomasza Dronki w Łasku za nami

III Łaski Dzień Podróżnika im. Tomasza Dronki już za nami. 15 czerwca w ramach imprezy odbyły się trzy rajdy: pieszy, kajakowy, i rowerowy. Rajd pieszy wiódł po ulicach Łasku.

Uczestnicy zwiedzili Kolegiatę, weszli do jej skarbca oraz na poddasze, ponadto zwiedzili Muzeum Łasku. Oprowadzała i opowiadała Magdalena Binkowska. Rajd kajakowy po rzece Grabi na odcinku Ldzań - Kolumna pod wodzą Piotra Pawlikiewicza. Nie obyło się bez wywrotek, było plażowanie na Piaskowej Górze.

Rajd rowerowy na trasie Łask-Ostrów-Rokitnica-Barycz-Łask był pod hasłem "W poszukiwaniu rosiczki". Rosiczki nie udało się znaleźć, ale nie zabrakło innych ciekawych atrakcji, takich jak zwiedzanie cmentarza w Rokitnicy, czy wypoczynku nad stawami Pana Guzickiego. Rajd prowadził Szymon Łubisz. Wszyscy uczestnicy, a łącznie to prawie 150 osób, spotkali się w Parku Lotników Łaskich na wspólnym obiedzie. Następnie przy gitarze odbyło się wspólne śpiewanie z Irkiem Skowrońskim.

Dziękujemy wolontariuszom za pomoc w organizacji raju. Dziękujemy Gminie Łask, 32 BLT oraz Klubowi 32 BLT za pomoc w organizacji rajdu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapraszamy za rok.

 

Źródło: WK PTTK Łask

Skomentuj [ 0 ]
14:00, 21.06.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET