Niedziela, 15 grudnia 2019 r., imieniny Niny, Celiny, Krystiany

Wypadek w Budach Stryjewskich

Dziś doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem dziecka. Poszkodowanego 12-letniego chłopca z urazem szczęki zabrał helikopter Lotniczego Pogotowaia Medycznego.

- Kierujący pojazdem marki Fiat Ducato (43 l.) wyjeżdzając z drogi gruntowej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem Volkswagen Bora (24 l.)  w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów- powiedział nam podkomisarz Dariusz Mackiewicz z KPP w Łasku.  Fiat Ducato dachował a pasażer (12 l.) z podejrzeniem złamania szczęki został przetransportowany śmiglowcem do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi celem dalszej diagnostyki. Uczestnicy byli trzeźwi. Trwają czynności w celu ustalenia szczegółów wypadku.

Skomentuj [ 1 ]
11:01, 09.08.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Piotr @ 10:07, 10.08.2019r. IP: *.*.156.222

Wreszcie podana prawdziwa przyczyna wypadku. Zwykle jest podana prędkość bo najłatwiej powtarzać wciąż jedno i to samo. Tak naprawdę to nieustąpienie pierwszeństwa jest najczęstszą przyczyną!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji      

Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET