Środa, 10 kwietnia 2024 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Wysoka wygrana Orlików starszych

W  środowe popołudnie chłopcy z rocznika 2009 MULKS Łask rozegrali zaległy mecz 1 kolejki ligowej z Diamentem Zduńska Wola.

Przed spotkaniem miało miejsce wręczenie Pucharu oraz nagród rzeczowych dla drużyny za zwycięstwo w poprzednich rozgrywkach ligowych przez kierownika sieradzkiej delegatury Jana Łochowskiego.🏆🥇⚽️

Zespół od początku pokazał, że nie przypadkowo zwyciężył w poprzednim rozgrywkach i po pierwszej części gry prowadził wysoko 6:0.🔥🔥🔥

W drugich 15 minutach dołożył kolejne dwie bramki, a w części trzeciej nieliczonej aż 6.⚽️⚽️⚽️

Ostatnia kwarta piłkarsko wyglądała dobrze, choć brakowało konkretu w akcjach ofensywnych, co wynikało głównie z gry chłopców na różnych, często nie "swoich" pozycjach. Przeciwnicy potrafili stworzyć sobie kilka okazji i strzelili honorowego gola. Nasz zespół nieco obniżył tempo gry i brakło szczególnie koncentracji przy wysokim wyniku, ale brawo dla rywali za walkę do ostatniej akcji meczu.👏👏👏

MULKS Łask 8:1 DIAMENT Zduńska Wola
(6:0, 2:0, 6:0, 0:1)

To drugie zwycięstwo w tym sezonie ligowym. W miniony weekend doszło do małych derbów miasta. Nasz zespół grał z Funinio Kolumna i zwyciężył na wyjeździe pewnie 2:5, a wynik mógł być wyższy, ale brakowało skuteczności.

Źródło: MULKS Łask

18:55, 19.09.2019 r.