Poniedziałek, 18 listopada 2019 r., imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny

Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie na przedszkolaka

11 października 2019 r. był bardzo ważnym dniem dla całej społeczności Gminnego Przedszkola w Buczku, ponieważ jednocześnie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej oraz Pasowanie na Przedszkolaka. Na uroczystości obecni byli: Wójt gminy Buczek – Bronisław Węglewski,

nauczyciele, pracownicy obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice pasowanych dzieci.

Na początku Wójt gminy Buczek – Bronisław Węglewski wręczył nagrody dla dyrektor Moniki Kochanek, nauczycielki Moniki Mikołajewskiej, podziękował wszystkim pracownikom przedszkola za rzetelną pracę oraz życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanego zawodu i powodzenia w życiu osobistym. Swoją wdzięczność wyrazili również rodzice, wręczając piękne kwiaty. Natomiast starsze przedszkolaki podziękowały wierszem i piosenką za codzienną opiekę nad nimi, trud, cierpliwość i wielkie serce.

Tradycyjnie wręczono nagrody dyrektora, które otrzymały nauczycielki: Wioletta Jachymczak, Małgorzata Kominiak i Joanna Niemiec oraz pracownicy obsługi: Elżbieta Kacperska, Renata Lewska i Janina Tyc.

W końcu nadszedł czas Pasowania. Nowe przedszkolaki występami udowodniły, że zasługują na miano prawdziwego przedszkolaka. Złożyły uroczyste przyrzeczenie, że z radością i uśmiechem na twarzy będą przekraczać próg przedszkola oraz stawiać czoła codziennym wyzwaniom. W zamian zostały pasowane magicznym zielonym ołówkiem, otrzymały medal i dyplom, a w salach czekał na nich słodki poczęstunek.

Uroczystość dostarczyła wszystkim uczestnikom pozytywnych wrażeń, a rodzicom najmłodszych przedszkolaków wiele powodów do dumy ze swych pociech.

Tekst: M.K.

 

Źródło: Gmina Buczek

Skomentuj [ 0 ]
11:00, 20.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET